Serwis internetowy www.startup.pfr.pl stosuje pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z Polityką Prywatności.

Najważniejsze adresy dla start-upera - podsumowanie cyklu

Przez ostatnie dwa miesiące przybliżaliśmy Wam instytucje obecne w różnych miastach Polski, które mogą przyczynić się do rozwoju Waszego biznesu. Czas podsumować cykl "adresy dla start-upera" i wskazać, na jakie jeszcze wsparcie może liczyć prowadzona przez Was firma.

Pomysł na serię artykułów przybliżających instrumenty wsparcia dostępne w różnych miastach Polski zrodził się z chęci pokazania, że biznes można robić nie tylko w Warszawie. Właściwie w każdym zakątku naszego kraju prężnie działają Parki Naukowo - Technologiczne, Specjalne Strefy Ekonomiczne, akceleratory i inkubatory przedsiębiorczości oraz różnego rodzaju fundacje, agencje i firmy wspierające rozwój działalności gospodarczej. W instytucjach tych znajdziecie zarówno pomoc ekspercką, finansową, jak i logistyczną. Pomogą Wam także w budowaniu sieci kontaktów i ekspansji zagranicznej.

"Najważniejsze adresy dla start-upera" przybliżały biznesowy krajobraz:

 

Wsparcie online dostępne za jednym kliknięciem!

Przypominamy, że po wsparcie możecie sięgnąć także w formie online! Na naszej stronie możecie zapoznać się z szeroką ofertą programów skierowanych do biznesu, na różnym jego etapie zaawansowania. Na dedykowanej stronie znajdziecie listę inicjatyw oferowanych m.in. przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości czy Bank Gospodarstwa Krajowego. Jeśli myślicie o współpracy z funduszem VC, sprawdźcie sylwetki inwestorów współpracujących z PFR Ventures

Nie ruszając się z domu możecie skorzystać również z:

Inne aktualności

IDA - co przyniósł program i jak start-up może współpracować z siłami zbrojnymi? [WYWIAD]

Co robi Revobeam i jak wyglądał udział w akceleratorze NATO? Rozmawiamy z uczestnikami akceleratora DIANA