Serwis internetowy www.startup.pfr.pl stosuje pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z Polityką Prywatności.

Aktualności

750 milionów złotych na innowacje – rusza program Badania na rynek

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości uruchamia kolejną edycję programu Badania na rynek, skierowanego do firm z sektora MŚP. Biorąc udział w inicjatywie, sfinansujesz wdrożenie innowacyjnego produktu. Tegoroczna pula środków wynosi aż 750 milionów złotych.

Zarządzaj sprzedażą w Twojej firmie – pobierz bezpłatny e-book

Jesteś przedsiębiorcą i posiadasz świetny produkt, który jest gotowy na przejście do fazy sprzedaży? Jeśli tak, to ten e-book jest właśnie dla Ciebie. Znajdziesz w nim praktyczne wskazówki oraz porady jak ruszyć ze sprzedażą przy wsparciu rozwiązań oferowanych przez polskie start-upy!

Zespół zdalny – jak zarządzać rozproszonym zespołem na odległość?

Nowoczesne rozwiązania technologiczne sprawiają, że praca zdalna staje się coraz popularniejsza, a nawet nieodzowna w obecnej sytuacji na rynku. Zarządzania rozproszonym zespołem to duże wyzwanie, ale wystarczy wdrożyć kilka prostych rozwiązań i odpowiednio przygotować zespół, aby czerpać korzyści z pracy zdalnej.

Zapoznaj się z aktualnymi datami naborów do programów Grupy PFR

Zastanawiasz się jak kryzys epidemiologiczny wpłynął na inicjatywy dedykowane dla przedsiębiorców? Szukasz aktualnych informacji na temat dat naborów do programów Grupy PFR?  Zapoznaj się z listą inicjatyw, do których nadal możesz aplikować w specjalnym, przedłużonym trybie.

Pobierz e-booka i zatrudniaj najlepszych

Dobrze dobrany zespół to jedna z najważniejszych składowych sukcesu firmy. Zastanawiasz się, jak skutecznie przeprowadzić proces rekrutacyjny? Jak powinno wyglądać interesujące ogłoszenie o pracy? Czy warto korzystać z pomocy agencji rekrutacyjnych? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziesz w najnowszym, bezpłatnym e-booku opracowanym przez Polski Fundusz Rozwoju.

Rusza kolejna tura naboru do Polskich Mostów Technologicznych

Już w czwartek, 12 marca 2020 r., odbędzie się pierwsze w tym roku seminarium informacyjne otwierające nabór wniosków do PMT. Możesz zyskać nawet 200 tys. zł dofinansowania na przeprowadzenie ekspansji na rynki Kanady, Kazachstanu i Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

Polskie, kobiece start-upy, które warto znać

Świat biznesu coraz bardziej otwiera się na kobiety i ich pomysłowość. Kreatywność, szerokie spojrzenie na rzeczywistość, odwaga i chęć przełamywania stereotypów sprawiają, że kobiece inicjatywy nie tylko zaskakują, ale także budzą podziw.

Ruszają bezpłatne kursy on-line na startup.pfr.pl!

Masz pomysł na biznes i myślisz o założeniu własnej firmy? Startup.pfr.pl daje Ci narzędzie, dzięki któremu nauczysz się, jak stworzyć model biznesowy i zweryfikować jego założenia. Weź udział w kursie online stworzonym we współpracy z EY i zostań ekspertem w Lean Canvas!

Podbij rynek USA dzięki nowemu programowi akceleracyjnemu

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju (NCBR) we współpracy ze Stanem Nevada uruchomiło pilotażową edycję programu akceleracyjnego – NCBR-NAP: NCBR-Nevada Acceleration Program. Zgłoś się i rozpocznij działalność na rynku amerykańskim.

Zdobądź dofinansowanie na udział w targach branżowych na Tajwanie

Pierwsza połowa 2020 roku to na Tajwanie czas pełen wydarzeń biznesowych. Zapoznaj się z poniższym zestawieniem najważniejszych targów branżowych i dowiedz się, jak uzyskać wsparcie finansowe na pokrycie kosztów związanych z udziałem w wydarzeniach.