Serwis internetowy www.startup.pfr.pl stosuje pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z Polityką Prywatności.

Aktualności

Polskie aplikacje, które warto zabrać ze sobą na urlop!

Sezon urlopowy trwa w najlepsze! Nieważne, czy w wakacje planujecie słodkie lenistwo, czy aktywne zwiedzanie – z pewnością przydadzą Wam się polskie rozwiązania usprawniające podróż, odkrywanie lokalnych atrakcji, czy kontakt z obsługą hotelową. Sprawdźcie, które aplikacje warto zainstalować przed rozpoczęciem urlopu!

Po błędach do... sukcesu! Jakie są najczęstsze potknięcia start-upów i jak ich uniknąć? cz. 2

W zeszłym tygodniu opublikowaliśmy tekst „Po błędach do...sukcesu”, w którym twórcy start-upów opowiadali o tym, z jakimi, ich zdaniem, trudnościami często mierzą się początkujące spółki technologiczne. Dziś kolejna część artykułu, w której o częstych błędach popełnianych przez founderów opowiadają przedstawiciele funduszy VC – Market One Capital i Warsaw Equity Group oraz Departamentu Rozwoju Startupów Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.

„Chcemy wspierać start-upy w gonieniu największych spółek” – Piotr Mieczkowski z fundacji Digital Poland o „Digital Champions CEE”

„Digital Champions CEE” to nowa inicjatywa fundacji Digital Poland, która ma pomóc promocji spółek technologicznych z regionu Europy Środkowej i Wschodniej, jak również w budowaniu i podtrzymywaniu relacji pomiędzy ekosystemami tych krajów. Kto może nazwać się „cyfrowym czempionem”? Co łączy rynki państw CEE? I czy digitalizacja jest naprawdę koniecznością? M.in. o tym opowiedział Piotr Mieczkowski, Dyrektor Zarządzający fundacji Digital Poland.