Serwis internetowy www.startup.pfr.pl stosuje pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z Polityką Prywatności.

Aktualności

MON i PFR zainaugurowały akcelerator DIANA NATO w Polsce

Polskie start-upy i firmy technologiczne mogą od 19 czerwca zgłaszać się do akceleratora DIANA NATO. Ministerstwo Obrony Narodowej i Polski Fundusz Rozwoju podpisali dziś porozumienie na rzecz rozwoju innowacji obronnych w ramach programu „Technologie dla obronności w Polsce”. Pierwszym elementem współpracy będzie wspólne promowanie i informowanie o akceleratorze DIANA („Defence Innovation Accelerator for the North Atlantic”).

Dwa tygodnie z VC i tylko dwie inwestycje

Koniec maja i początek czerwca to jedynie dwie inwestycje – jedna zagranicznego inwestora w Polski start-up, i jedna polskiego w zagraniczny. Zapraszamy do sprawdzenia, jak wyglądały ostatnie dwa tygodnie w ekosystemie inwestycji.

Start-upy i przemysł farmaceutyczny - jak zacząć współpracę pomiędzy małą firmą i dużym partnerem przemysłowym?

Nawiązanie przez start-up współpracy z partnerem korporacyjnym nie jest proste, ale jeśli się to uda, może znacząco przyczynić się do rozwoju spółki. Na jakie aspekty warto zwrócić uwagę, aby zwiększyć prawdopodobieństwo takiej współpracy i odnieść sukces w partnerstwie z korporacją? Na to i wiele innych pytań spróbujemy odpowiedzieć w tym artykule.