Serwis internetowy www.startup.pfr.pl stosuje pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z Polityką Prywatności.

Aktualności

PARP: Czy start-upy rzeczywiście są innowacyjne? Nadążają za trendami

Na podstawie stworzonej przez infuture.institute „Mapy Trendów 2020” PARP stworzył raport „StartUp Impact”, który pokazuje jak beneficjenci programów rozwojowych Agencji identyfikują się z trendami wyznaczonymi na mapie. Nieomal każdy badany start-up identyfikuje się z przynajmniej jednym z trendów, natomiast większość z nich rozwija trendy już rozpowszechnione na rynku. 

Szukasz wsparcia dla Twojego start-upu? Sprawdź te programy!

Nadeszła wiosna, a z nią ciekawe inicjatywy rozwojowe zarówno dla początkujących, jak i bardziej zaawansowanych start-upów. Kolejny konkurs w ramach programu INFOSTRATEG, ostatnia edycja akceleratora InvestHorizon oraz platforma inkubacyjna Unicorn Hub – sprawdź, do kogo są skierowane i dlaczego warto wziąć w nich udział!  

Kaya - Nowy czeski fundusz VC zainwestuje w Polsce

Czeski fundusz Enern inwestował w start-upy już od dekady, ale poza tym zajmował się inwestycjami w nieruchomości czy energię odnawialną. Obecnie część firmy zajmująca się start-upami zmienia się w Kaya – nowy fundusz zainwestuje 72 mln euro w start-upy z Europy Środkowo-Wschodniej. 

Eko prasówka – przegląd ciekawych informacji o zielonych projektach!

Wiele mówi się o konieczności podjęcia działań na rzecz zmniejszenia emisji CO2 i zrównoważonego rozwoju. Dużo także dzieje się w tym zakresie! W naszym nowym projekcie – eko prasówce, będziemy zbierać interesujące wydarzenia ze sceny start-upowej, jak również pokazywać obecne i nadchodzące trendy w zakresie rozwiązań proekologicznych. Sprawdź z nami, co w biznesowej trawie piszczy!

Startup.pfr.pl na Święta

Życzymy wszystkim czytelnikom, by Wielkanoc upłynęła Wam w zdrowiu i na odpoczynku z dużą ilością wiosennego słońca. My też oddajemy się świętowaniu, aby wrócić do Was z jeszcze większą dawką wartościowych artykułów. Dlatego po najnowsze i najciekawsze informacje zajrzyjcie do nas we wtorek!