Serwis internetowy www.startup.pfr.pl stosuje pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z Polityką Prywatności.

AI & MEDTECH CEE 2024: Innowacyjne Forum dla Liderów Medycyny i Technologii

Witajcie w przyszłości! Otwarta jest rejestracja na czwartą edycję konferencji "AI & MEDTECH CEE" - wydarzenia, które łączy świat innowacyjnej medycyny z najnowszymi technologiami, kreując przestrzeń do nawiązywania kontaktów biznesowych oraz wymiany wiedzy i doświadczeń. Nie zwlekaj, dołącz do naszej społeczności pasjonatów zdrowia i technologii, aby wspólnie kształtować przyszłość opieki zdrowotnej. Zarejestruj się już dziś i bądź częścią rewolucji AI & MEDTECH CEE! 

Tegoroczna edycja konferencji odbywać się będzie 11 czerwca 2024 r. w Crowne Plaza Warsaw. Liczba miejsc stacjonarnych jest ograniczona, ale wydarzenie będzie również transmitowane online, wraz z dostępnym tłumaczeniem symultanicznym.

Podczas tegorocznej edycji Konferencji nie zabraknie międzynarodowej reprezentacji, a także polskiej strony publicznej i liderów z zakresu innowacji. Poruszone zostaną tematy takie jak:

  • Rola e-zdrowia w polskim sektorze ochrony zdrowia, w tym inteligentna diagnostyka - jak nowoczesne technologie diagnostyczne, wsparte algorytmami AI, przyczyniają się do znaczącej poprawy precyzji i szybkości diagnozowania różnych schorzeń? Jak AI pomaga w przesiewaniu danych, obrazów czy informacji w celu identyfikacji konkretnych wzorców, anomalii lub interesujących przypadków?
  • Dobre praktyki za granicą - jakie wyzwania napotyka sektor opieki zdrowotnej w procesie digitalizacji? Jakie są najlepsze praktyki związane z wykorzystaniem uczenia maszynowego w procesie rozwoju urządzeń medycznych?
  • Longevity - nowoczesne podejście do dbania o zdrowie, skupiające się na analizie zdrowia już na wczesnym etapie życia. Jak określić i eliminować główne czynniki ryzyka wpływające na zdrowie i odporność organizmu?

Co więcej, uczestnicy konferencji będą mogli zgłębić fascynujący świat nowoczesnych technologii, które nie tylko wspierają ich codzienną aktywność, ale również wpływają korzystnie na samopoczucie. Będziemy eksplorować rewolucyjne metody monitorowania zdrowia, dzięki którym jesteśmy w stanie prowadzić aktywny tryb życia, nieustannie dbając o swoje dobre samopoczucie, nawet bez świadomości, że medycyna czuwa nad nami.

A co w Raporcie "Top Disruptors in Healthcare"? Podczas konferencji zostanie opublikowana jubileuszowa piąta edycja Raportu. Już teraz można się zastanawiać, które startupy z Polski i regionu CEE pojawią się na liście. Czy będą to firmy, które zmienią oblicze medycyny czy może te, które zaskoczą nas niekonwencjonalnymi rozwiązaniami? Nie zabraknie także fascynującej Strefy Startupów Medycznych, gdzie innowacyjne firmy będą prezentować swoje pionierskie rozwiązania.

Zapraszamy do rejestracji na konferencję już teraz!

Link: https://cutt.ly/Kw0Nnm2j

Inne aktualności

Międzynarodowe targi BEYOND w Grecji – Zgłoś swój startup!

Kraków w Akceleratorze DIANA NATO! Co to znaczy? Rozmawiamy z prowadzącymi program