Serwis internetowy www.startup.pfr.pl stosuje pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z Polityką Prywatności.

Ruszyła rekrutacja do 7 edycji Szkoły Pionierów PFR!

Siódma edycja Szkoły Pionierów czas – start! Przypomnijmy: Szkoła Pionierów PFR to inicjatywa Polskiego Funduszu Rozwoju, która ma na celu wsparcie początkujących przedsiębiorców i wizjonerów technologicznych. W międzynarodowym programie uczestnicy mają okazję zbudować zespół, zwalidować pomysł na biznes i stworzyć MVP. Szkoła Pionierów PFR skupia się na praktycznych warsztatach i eksperckim mentoringu, prowadząc uczestników przez cały proces: od generowania pomysłu po prezentację podczas Gali Finałowej.

Innowatorzy rynkowi 

Program osiąga najwyższą jakość dzięki współpracy z wiodącymi markami, w tym szczególnie z naszym strategicznym partnerem - firmą Allegro. Allegro, będące najpopularniejszym marketplace w Polsce i jedną z największych platform e-commerce w Europie Środkowo-Wschodniej, od samego początku angażuje się w rozwój przyszłych założycieli Szkoły Pionierów PFR, mając na uwadze swoje własne doświadczenia startupowe. W siódmej edycji programu uczestnicy Szkoły Pionierów będą m.in. budować innowacyjny startup z myślą o jego rozwoju na rynku międzynarodowym, uczestniczyć w unikatowych warsztatach, zyskując tym samym dostęp do wiedzy polskich i zagranicznych ekspertów z firm technologicznych i instytucji. Szkoła Pionierów oferuje również serię sprintów zespołowych, masterclassy online, misję zagraniczną, Demo Day oraz końcową Galę Finałową, na której zostanie wybrany zwycięski zespół.

Technologia, zdrowie i Pionierzy – połączenie idealne.

W siódmej edycji programu uczestnicy zostaną zaproszeni do pracy nad innowacyjnym rozwiązaniem biznesowym związanym z trzecim celem Agendy ONZ - dobrym zdrowiem i jakością życia. Na Pionierów i Pionierki czeka fascynujące połączenie przedsiębiorczości i technologii, przy wykorzystaniu różnorodnych narzędzi sztucznej inteligencji! Wykorzystanie narzędzi AI w dziedzinie zdrowia może przyczynić się do poprawy diagnostyki, leczenia, profilaktyki i badań medycznych. Pionierzy, którzy podejmą się tego wyzwania, mogą mieć ogromny wpływ na dobrostan ludzi na całym świecie!

Jak zostać Pionierem w edycji 2024?

Jeśli jesteś zainteresowany/zainteresowana udziałem w programie, wypełnij formularz aplikacyjny dostępny na https://pfrsa.pl/en/pfr-school-of-pioneers.html Warto śledzić również social media Szkoły Pionierów – znajdziesz nas na Tik Toku i na Instagramie PFR innowacje. Terminy i zasady aplikacji opisane są szczegółowo na stronie projektu. Zapraszamy! To świetna okazja dla ambitnych osób, które chcą rozwijać swoje pomysły biznesowe i zdobyć cenne doświadczenie w świecie startupów. Powodzenia i czekamy na Wasze zgłoszenia!

Katarzyna Szybowska-Jemielniak

Starsza Specjalistka w Departament Rozwoju Innowacji

Inne aktualności

Doświadczenia zakupowe ważniejsze niż cena. Czy technologia będzie skuteczną odpowiedzią na potrzeby konsumentów?

Szkoła Pionierów PFR: czyli jak zacząć przygodę z przedsiębiorczością