Serwis internetowy www.startup.pfr.pl stosuje pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z Polityką Prywatności.

#Startup Malopolska logo

Małopolska rozpędza start-upy – ruszył nabór do programu #Startup Małopolska

Jeśli rozwijasz innowacyjną firmę w Małopolsce, a jej staż nie przekracza 3 lat - mamy dla Ciebie świetną informację! Rozpoczął się nabór do 7. edycji regionalnego programu akceleracyjnego #StartUP Małopolska.

Organizowany przez Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego we współpracy z Rebels Valley program to intensywny, kilkutygodniowy program akceleracji skierowany do założycieli małych i średnich przedsiębiorstw. Organizatorzy zapewniają, że jego uczestnicy rozszerzą swoją wiedzę dotyczącą m.in. pozyskiwania klientów, usprawnią procesy sprzedaży, czy marketingu, a także wezmą udział w branżowych wydarzeniach.

W ramach #StartUP Małopolska weźmiesz udział w cyklu ośmiu warsztatów, 10 godzin spotkań z mentorami i wydarzeniach startupowych i branżowych odbywających się w całej Polsce, które dają dodatkową możliwość prezentacji swoich produktów i nawiązania kontaktów.

Każdy z warsztatów ma być dopasowany do potrzeb uczestników i odpowiadać na ich konkretne wyzwania, które zdefiniują podczas pierwszych dni programu – dlatego selekcja kandydatów ma być szczególnie dokładna. Do tej pory w poszczególnych edycjach programu brało udział od 5 do 8 start-upów.

W związku z sytuacją epidemiczną warsztaty i konsultacje z mentorami prowadzone będą online. Organizacje wspierające merytorycznie program to m.in. Dell, Laboratorium Innowacji Banku Pekao S.A., Hubraum , Grupa Azoty , MedVenture.vc , Krakowski Park Technologiczny czy La French Tech.

Swoje zgłoszenia możecie przesyłać do 7 lutego 2021 r. Rekrutacja do programu jest prowadzona tylko w formie elektronicznej. Więcej informacji można znaleźć na stronie.

Jeśli chcesz poznać inne programy, które pomogą rozwinąć Twój start-up oraz Twoje umiejętności biznesowe, przeczytaj o organizowanych przez Ambasadę Izraela bootcampach online i kursach „Projektanci Innowacji” organizowanych przez PFR we współpracy z Google.

Inne aktualności

AI & MEDTECH CEE 2024: Innowacyjne Forum dla Liderów Medycyny i Technologii

Międzynarodowe targi BEYOND w Grecji – Zgłoś swój startup!