Serwis internetowy www.startup.pfr.pl stosuje pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z Polityką Prywatności.

bootcamp

Bootcampy online – ekspercka wiedza za darmo, bez wychodzenia z domu!

Rozwijasz start-up i chcesz nauczyć się tworzenia strategii marketingowej oraz świadomego storytellingu? Szukasz inwestora i zastanawiasz się jak stworzyć perfekcyjny pitch? A może chcesz dowiedzieć się więcej o budowaniu biznesplanu? Weź udział w bootcampach online i poznaj najlepsze praktyki izraelskich ekspertów!

26 stycznia 2021 r. rusza druga edycja wirtualnych bootcampów współorganizowanych przez Ambasadę Izraela w Polsce i Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości. Dlaczego warto wziąć w nich udział? Poprowadzą je eksperci z międzynarodowym doświadczeniem, posiadający szerokie spektrum wiedzy - nie tylko teoretycznej.

Wśród nich znajdują się Oren Simanian - założyciel i partner zarządzający Colosseum Sport - izraelskiego międzynarodowego centrum innowacji w zakresie SportTech; Dana Gavish - założycielka Yazamut360, czyli centrum przedsiębiorczości Uniwersytetu Ben Guriona i funduszu Cactus Capital, wspierającego przedsiębiorczość studentów oraz Racheli Varsano - ekonomistka, wykładowca akademicki i CEO firmy Rachel Varsano - Accelerate Business Success.

Dyrektorem tej edycji cyklu jest Tal Catran - izraelski guru akceleracji, świetnie znany zarówno w rodzimym Start-up Nation, jak i na arenie międzynarodowej. Jest założycielem 14. akceleratorów, pomagającym w rozwoju ponad 1000 start-upów. Pełni również funkcję członka rady doradczej w wielu przedsiębiorstwach i rozwijających się firmach technologicznych.

Tal Catran był gościem listopadowego spotkania Klubu Pionierów PFR, w czasie którego zrobił prawdziwą furorę wśród uczestników, tłumacząc m.in., że to, co działo się w 2020 r. na rynku, to dla start-upów nie kryzys a nowa rzeczywistość. Mówił również o tym, co jest niezbędne do osiągnięcia w niej sukcesu.

Warsztaty z udziałem izraelskich ekspertów przeznaczone są dla start-upów i przedsiębiorców z krajów Grupy Wyszehradzkiej. Odbywać się będą w każdy wtorek, rozpoczynając od 26 stycznia 2021 r. Każde spotkanie potrwa 1,5 godziny i składać się będzie z krótkiego wykładu, dyskusji oraz interaktywnego warsztatu.

Dwie ważne informacje dla chętnych do uczestnictwa w bootcampach:

 • Warsztaty odbywają się w języku angielskim – bez tłumaczenia;
 • Z uwagi na limitowaną liczbę miejsc, niezbędna jest wcześniejsza rejestracja na warsztaty. Pierwszeństwo będą mieć osoby, które wyrażą chęć uczestniczenia w całym cyklu!

Na rejestrację masz czas do 15 stycznia 2021 r.!

Jaka będzie tematyka planowanych spotkań?

 • From concept to launch – poprowadzi Tomer Sagi.
 • Academy-made startups. How to? – poprowadzi Dana Gavish.
 • Writing a business plan – poprowadzi Ayala Chen.
 • Marketing strategy – poprowadzi Oren Simanian.
 • Brand growth – poprowadzi Nili Goldberg.
 • Storytelling – poprowadzi Tal Catran.
 • The M word – let’s talk about money – poprowadzi Racheli Varsano.
 • Pitching 101 – Raising Capital – poprowadzi Daniel Star.
 • The do’s and don’ts – working with corporates – poprowadzi Zviya Baron.

Na zakończenie całego cyklu planowany jest Demo Day, w którym udział wezmą przedstawiciele izraelskiego biznesu.

Jeśli chcesz wziąć udział w wydarzeniu zarejestruj się na stronie.

Inne aktualności

Rok 2023 w Polsce to spadki finansowania – a jak wyglądał w całej CEE? [RAPORT]

Startupowy bagaż podręczny - umiejętności foundera