Serwis internetowy www.startup.pfr.pl stosuje pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z Polityką Prywatności.

Międzynarodowe targi BEYOND w Grecji – Zgłoś swój startup!

BEYOND to międzynarodowe wydarzenie technologiczne, które corocznie odbywa się w Salonikach (Grecja), które staje się wiodącą wystawą technologii cyfrowych w Południowo-Wschodniej Europie, na obszarze Morza Śródziemnego i Bliskiego Wschodu. BEYOND to miejsce spotkania najbardziej innowacyjnych firm i najnowocześniejszych produktów z regionu.

Edycja 2024

W dniach 25-27 kwietnia 2024 roku odbędzie się jedno z największych wydarzeń technologicznych w Europie Środkowo-Wschodniej.  Głównym tematem tegorocznej edycji BEYOND jest rewolucja sztucznej inteligencji (AI). Tegoroczna edycja targów pod hasłem "Tech4People" oraz towarzysząca konferencja "The Age of AI - Unlocking the Potential" dedykowana jest następującym obszarom tematycznym: Smart City, MedTech, AgriTech, Smart City, Cybersec, Zielone Technologie. 

Grecki rynek stwarza potencjalne możliwości ekspansji dla polskich firm i startupów wysokich technologii w zakresie cyfrowego rozwoju Grecji, w tym m.in. sieci 5G, transformacji cyfrowej administracji publicznej oraz cyfryzacji biznesu pod kątem podnoszenia konkurencyjności.

Międzynarodowe Targi Innowacyjne BEYOND - Innovation Arena to również świetna okazja dla promocji innowacyjnych rozwiązań polskiej gospodarki. W ramach polskiego stoiska informacyjno-promocyjnego zachęcamy do udziału w wydarzeniu wszystkich zainteresowanych! Czeka na Was stoisko, które daje polskim podmiotom możliwość do zaprezentowania swoich produktów i usług oraz do prowadzenia rozmów z greckimi partnerami.

Więcej szczegółów na oficjalnej stronie wydarzenia - https://www.beyond-expo.gr/ 

To doskonała okazja, aby nawiązać kontakty, poznać najnowsze trendy i zainspirować się innowacjami. 🚀

Inne aktualności

Kraków w Akceleratorze DIANA NATO! Co to znaczy? Rozmawiamy z prowadzącymi program

PFR Ventures dalej zazielenia fundusze – wspiera szósty green techowy VC