Serwis internetowy www.startup.pfr.pl stosuje pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z Polityką Prywatności.

Zajmujesz się ICT, AI lub cyberbezpieczeństwem? Pojedź na misję gospodarczą do Słowenii!

PAIH wraz z Ministerstwem Spraw Zagranicznych oraz partnerami słoweńskimi zapraszają start-upy i firmy z sektorów ICT i AI do udziału w misji gospodarczej organizowanej przy okazji wizyty Prezydenta RP w Słowenii. 

21 marca w Planicy w Słowenii odbędzie się Forum Gospodarcze Polish-Slovenian Digital Forum Planica 2024. Capturing the power of AI, assuring cybersecurity. Spotkaniu będą towarzyszyły wydarzenia dotyczące wspólnych perspektyw gospodarczych Polski i Słowenii, oraz współpracy w obszarach sztucznej inteligencji, cyberbezpieczeństwa i IT. Dzień później odbędzie się Forum Biznesu Słowenia-Kosowo. Przez oba dni odbędzie się szereg bezpośrednich spotkań z firmami ze Słowenii i Kosowa.

Na forum wyrusza polska misja gospodarcza organizowana przez Polską Agencję Inwestycji i Handlu i MSZ i połączona z wizytą prezydenta Andrzeja Dudy w spotkaniu. PAIH poszukuje chętnych do udziału start-upów i firm zajmujących się IT, cyberbezpieczeństwem i AI.

Więcej informacji oraz formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie Misja gospodarcza do Słowenii – Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

Dlaczego warto pojechać do Słowenii?

Słowenia nie jest najczęściej wybieranym przez polskie firmy kierunkiem rozwoju, ale jest bardzo ciekawa - w 2020 roku pojawiła się na liście PwC i PFR TFI gdzie znalazło się 10 najbardziej perspektywicznych kierunków rozwoju polskich firm.


Poza biznesem będzie także szansa na sportową rozrywkę – uczestnicy misji otrzymają wejściówki na oficjalny trening i kwalifikacje Finałów Pucharu Świata w skokach narciarskich w Planicy (21 marca)

Inne aktualności

Międzynarodowe targi BEYOND w Grecji – Zgłoś swój startup!

Kraków w Akceleratorze DIANA NATO! Co to znaczy? Rozmawiamy z prowadzącymi program