Serwis internetowy www.startup.pfr.pl stosuje pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z Polityką Prywatności.

Dobry Pomysł

Dla kogo:

osoby indywidualne

Co musisz wiedzieć?

  • W ramach programu otrzymasz profesjonalne wsparcie w weryfikacji rynkowej przydatności Twojego projektu, jego rozwoju, a także doradztwo w zakresie założenia spółki czy pozyskania finansowania
  • Twój pomysł musi wpisywać się w przynajmniej jedną z Krajowych Inteligentnych Specjalizacji
  • Możesz skorzystać z inicjatywy, jeżeli jesteś autorem innowacji lub wynalazku, który nie jest objęty żadnymi umowami cywilno-prawnymi, a Ty posiadasz do niego pełnię praw majątkowych i osobistych

Co zyskasz?

Rozwiń

Jakie wymagania musisz spełnić?

Rozwiń

Jakie są etapy działania?

Rozwiń

Co dalej?

Rozwiń

Podmioty odpowiedzialne

Pilotaż Programu Dobry Pomysł odbywa się w ramach projektu pozakonkursowego 2.4.1 Centrum analiz i pilotaży nowych instrumentów inno_LAB, Programu Inteligentny Rozwój. Jego realizacją zajmie się Polski Fundusz Rozwoju we współpracy z konsorcjantami – Fundacją Zaawansowanych Technologii, Fundacją Centrum Innowacji FIRE oraz INVESTIN.

 

Aplikuj

Nabór do tego programu został zakończony

Przejdziesz na stronę programu Dobry Pomysł

Masz pytania? Napisz do nas

Zwykle odpowiadamy jeszcze tego samego dnia

Zgoda

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polski Fundusz Rozwoju S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Kruczej 50, 00-025 Warszawa, moich danych osobowych zawartych w formularzu wyłącznie w celu nawiązaniu kontaktu i udzieleniu odpowiedzi na zadane pytania.

  

Obowiązek informacyjny

Rozwiń

  


Aplikuj