Serwis internetowy www.startup.pfr.pl stosuje pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z Polityką Prywatności.

Podcast Pionierów: Jak stworzyć start-up dzięki Szkole Pionierów PFR?

Podcast Pionierów: Jak stworzyć start-up dzięki Szkole Pionierów PFR?

11 maja 2023
Nasi goście Michał Kruszyński

Czego dowiesz się z podcastu?

  • Dlaczego obecny CEO Znika trafił do Szkoły Pionierów?
  • Co dało jego start-upowi zwycięstwo w programie?
  • Jak wygląda obecnie sytuacja Znika?
  • Jakie najważniejsze umiejętności Michał zdobył w trakcie programu?
  • Czym Szkoła Pionierów różni się z perspektywy uczestnika i trenera?
  • Kto powinien zapisać się do programu?

Ruszyła rekrutacja do kolejnej edycji Szkoły Pionierów PFR. Z Michałem Kruszyńskim, CEO Znika, który zwyciężył w IV edycji programu i jako jedyny uczestnik uczestniczył w niej następnie jako trener, rozmawiamy o tym, dlaczego dołączył do programu i co przyniosło mu zwycięstwo w nim, jak rozwija się jego start-up i jak się zmieniał, a ostatecznie, czym się różni Szkoła Pionierów z perspektywy uczestnika i

- Mało jest programów w Polsce, które kiedy widzisz, kto prowadzi warsztaty, co się na nich dzieje, mówisz „wow”. Szkoła Pionierów jest takim programem, który już na pierwszy rzut oka tak wygląda. Już sam proces rekrutacji był dla mnie ciekawym wyzwaniem - mówi Michał.  

Czym jest Szkoła Pionierów PFR?

Szkoła Pionierów to trzytygodniowy, intensywny program warsztatów z rynkowymi ekspertami. W ich trakcie stworzysz zespół, zwalidujesz pomysł na biznes i stworzysz MVP gotowe do prezentacji inwestorskiej. Przeznaczony jest dla wszystkich, niezależnie czy mają doświadczenie biznesowe, naukowe, technologiczne, czy kreatywne.

Po trzech tygodniach warsztatów razem z zespołem i pomocą wybranego mentora będziecie pracować nad swoim produktem i prezentacją inwestorską w czasie sprintów online, a następnie przedstawicie go podczas Demo Day. Ostatnim etapem jest finał, gdzie najlepsze zespoły staną jeszcze raz naprzeciw jury i publiczności – i mogą wygrać do 50 tysięcy złotych na rozwój swojego start-upu. Więcej informacji znajdziecie na stronie szkolapionierow.pl.

Nasi goście

Michał Kruszyński CEO Znika, zwycięzca i trener Szkoły Pionierów PFR.

Zobacz również