Serwis internetowy www.startup.pfr.pl stosuje pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z Polityką Prywatności.

Coffee on the desk

Weź udział w konferencji technologicznej Collision 2019 i wypromuj swój start-up

Zagraniczne Biuro Handlowe Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu (PAIH) w Toronto zaprasza na piątą edycję konferencji technologicznej Collision. Wydarzenie odbędzie się w Kanadzie, w Toronto w dniach 20-23 maja 2019 r. 

Inicjatorem wydarzenia jest międzynarodowy zespół odpowiedzialny za europejskie edycje popularnej konferencji Web Summit. Collision jest największym na świecie i najbardziej pożądanym wydarzeniem związanym z nowymi technologiami, które przyciąga setki światowych inwestorów, twórców topowych start-upów, menedżerów z globalnych korporacji oraz przedstawicieli mediów z całego świata.

Trzydniowej konferencji towarzyszyć będzie 13 wydarzeń dodatkowych z obszarów: nowych technologii samochodowych, IT, SaaS, AI czy robotyki.
Podczas wydarzenia będziesz mógł skorzystać z trzech oferowanych programów wsparcia:

  • ALPHA – dla start-upów szukających ustabilizowanego modelu biznesowego;
  • BETA - dla spółek wspieranych przez fundusze inwestycyjne;
  • GROWTH – dla start-upów mających wyraźny potencjał na globalną ekspansję.

Dodatkowo, podczas wydarzenia zostanie ogłoszony program wsparcia promocji handlu i inwestycji pomiędzy Kanadą a krajami uczestniczącymi w konferencji. Władze kanadyjskie oferują pomoc w organizacji spotkań z instytucjami, które wspierają rynek start-upów w Kanadzie. W skład takiej pomocy wchodzą m.in.: konsultacje oraz wsparcie profesjonalnych doradców biznesowych i prawnych, a także spotkania B2B z potencjalnymi inwestorami. W ramach programu będziesz mógł/-a również odwiedzić ośrodki tworzące kanadyjski ekosystem innowacji.

Biorąc pod uwagę poprzednie edycje, organizatorzy przewidują, że w tegorocznym wydarzeniu weźmie udział ok. 25 000 osób reprezentujących blisko 120 krajów, ponad 1 000 start-upów i 250 speakerów.

Więcej informacji na temat konferencji dowiesz się, kontaktując się z przedstawicielem PAIH: [email protected] lub wchodząc na dedykowaną stronę wydarzenia.

Inne aktualności

AI & MEDTECH CEE 2024: Innowacyjne Forum dla Liderów Medycyny i Technologii

Międzynarodowe targi BEYOND w Grecji – Zgłoś swój startup!