Serwis internetowy www.startup.pfr.pl stosuje pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z Polityką Prywatności.

Jak Szkoła Pionierów PFR pomaga stworzyć start-up? Dowiesz się z Podcastu Pionierów

Ruszył nabór do VI edycji Szkoły Pionierów PFR, wyjątkowego programu edukacji biznesowej. Z tej okazji rozmawiamy z Michałem Kruszyńskim, CEO start-upu Znika, zwycięzcą IV edycji programu i trenerem wystąpień publicznych podczas V edycji. Co dała mu Szkoła Pionierów?

Podcastu posłuchasz na:

Ruszyła rekrutacja do kolejnej edycji Szkoły Pionierów PFR. Z Michałem Kruszyńskim, CEO Znika, który zwyciężył w IV edycji programu i jako jedyny uczestnik uczestniczył w niej następnie jako trener, rozmawiamy o tym, dlaczego dołączył do programu i co przyniosło mu zwycięstwo w nim, jak rozwija się jego start-up i jak się zmieniał, a ostatecznie, czym się różni Szkoła Pionierów z perspektywy uczestnika i

- Mało jest programów w Polsce, które kiedy widzisz, kto prowadzi warsztaty, co się na nich dzieje, mówisz „wow”. Szkoła Pionierów jest takim programem, który już na pierwszy rzut oka tak wygląda. Już sam proces rekrutacji był dla mnie ciekawym wyzwaniem - mówi Michał.  

Uczestnicy IV edycji Szkoły Pionierów PFR po Gali Finałowej programu.

Czym jest Szkoła Pionierów PFR?

Szkoła Pionierów to trzytygodniowy, intensywny program warsztatów z rynkowymi ekspertami. W ich trakcie stworzysz zespół, zwalidujesz pomysł na biznes i stworzysz MVP gotowe do prezentacji inwestorskiej. Przeznaczony jest dla wszystkich, niezależnie czy mają doświadczenie biznesowe, naukowe, technologiczne, czy kreatywne.

Po trzech tygodniach warsztatów razem z zespołem i pomocą wybranego mentora będziecie pracować nad swoim produktem i prezentacją inwestorską w czasie sprintów online, a następnie przedstawicie go podczas Demo Day. Ostatnim etapem jest finał, gdzie najlepsze zespoły staną jeszcze raz naprzeciw jury i publiczności – i mogą wygrać do 50 tysięcy złotych na rozwój swojego start-upu.

Inne aktualności

Raport o stanie świata startupów medycznych w Polsce

Jakich innowacji obronnych potrzebujemy w aktualnej sytuacji geopolitycznej? Rozmowa z Maciejem Kluczyńskim, prezesem Polskiego Towarzystwa Bezpieczeństwa Narodowego