Serwis internetowy www.startup.pfr.pl stosuje pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z Polityką Prywatności.

Czy w kosmosie jest miejsce dla start-upów? Rozmawiamy z Sebastianem Straube z Sunfish Partners

W nowym odcinku Podcastu Pionierów lecimy w kosmos! Z Sebastianem Straube z funduszu Sunfish Partners rozmawiamy o start-upach w Spacetechu i sektorze obronnym. 

Podcast znajdziesz na:

W nowym odcinku Podcastu Pionierów Sebastian Straube, Venture Partner w deep-techowym funduszu Sunfish Capital, wcześniej związany z kosmiczną firmą Isar Aerospace opowie nam o kosmosie. Czy w kosmosie jest miejsce dla start-upu? Jak młode firmy technologiczne mogą działać na tak trudnych rynkach jak space tech i rozwiązania podwójnego zastosowania – wojskowego i cywilnego? Jak zmieniają się paradygmaty publicznych graczy w tym sektorze i czy są otwarte na współpracę? W jaki sposób firmy prywatne mogą wejść do kosmicznej branży, czy jest to łatwe i jak budować swoje rozwiązanie? Gdzie jest miejsce dla polskich start-upów i w jakim miejscu znajduje się polski sektor kosmiczny? I na jakie wyzwania są w stanie odpowiedzieć prywatne firmy? Na te i inne pytania znajdziesz odpowiedzi w naszym podcaście!

Nowe odcinki Podcastu Pionierów publikujemy co drugi czwartek. Zapraszamy do słuchania i śledzenia naszych kanałow!

 

Inne aktualności

8 osób, które warto obserwować w świecie AI w Polsce

"Tworzenie hardware'owego start-upu to szaleństwo" - jak go zrobić?