Serwis internetowy www.startup.pfr.pl stosuje pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z Polityką Prywatności.

Czym jest KSeF, czyli Krajowy System e-Faktur? Dowiesz się z naszych webinarów!

Polski Fundusz Rozwoju wraz z firmą Symfonia przygotował cykl spotkań online w ramach programu Cyfrowa Wyprawka dla Firm. Pomogą one przedsiębiorcom w przygotowaniu się do nowego obowiązku i w dalszej drodze ku digitalizacji.

Nadchodzą duże zmiany dla przedsiębiorców związane z wdrożeniem nowego elektronicznego sposobu fakturowania, które będzie obowiązkowe od lipca 2024 r. Każda faktura od tego okresu będzie musiała zostać wystawiona w formie elektronicznej  i wprowadzona do systemu. Faktury w formie papierowej przestaną funkcjonować.

Darmowe webinary PFR pomogą Ci przygotować się na zmiany

Czy i jak wprowadzenie KSEF wpłynie na firmę? Co się zmieni w organizacji po wdrożeniu? Na te pytania postaramy się odpowiedzieć w serii darmowych webinarów organizowanych w ramach programu „Cyfrowa Wyprawka dla Firm”. Informacji o nowych przepisach udzieli przedstawiciel Symfonii, producenta oprogramowania dla biznesu - Bogdan Zatorski - kierownik do spraw analiz biznesowych i wymagań prawnych, ekspert z wieloletnim doświadczeniem w księgowości i finansach.

Harmonogram i tematyka spotkań: 

  • 19.09.2023, g. 10.00: Skan faktury jako w pełni legalny dokument księgowy,
  • 03.10.2023, g. 10.00: Prawdziwe i pozorne faktury elektroniczne w obrocie gospodarczym,
  • 17.10.2023, g. 10.00: Wpływ zmiany formy faktury na procesy akceptacji w organizacji,
  • 07.11.2023, g. 10.00: Faktury wystawiane ręcznie czy to jeszcze możliwe?

Jak dołączyć do spotkań? 

Wszystkie spotkania odbędą się w formule online i są bezpłatne. Zainteresowani programem mają możliwość wyboru bloków tematycznych, a rejestracja odbywa się poprzez formularz zgłoszeniowy

 

Inne aktualności

Międzynarodowe targi BEYOND w Grecji – Zgłoś swój startup!

Kraków w Akceleratorze DIANA NATO! Co to znaczy? Rozmawiamy z prowadzącymi program