Serwis internetowy www.startup.pfr.pl stosuje pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z Polityką Prywatności.

PFR Szkoła Pionierów

Szkoła Pionierów PFR

Czas trwania programu:

wrzesień 2021

Dla kogo:

osoby indywidualne

Kwota wsparcia:

pokrycie kosztów programu

Wkład własny:

tak

Co musisz wiedzieć?

  • Nabór trwa w dniach 1 - 27 czerwca 2021 r.
  • Szkoła Pionierów to międzynarodowy program edukacyjny dla początkujących przedsiębiorców technologicznych i wizjonerów
  • Program składa się z 3 tygodni intensywnych warsztatów z polskimi i zagranicznymi ekspertami
  • Najlepsze zespoły zyskają finansowanie i udział w zagranicznym wyjeździe biznesowym wiosną 2022 roku
  • Organizator: PFR; Partner Strategiczny: Allegro

Co musisz wiedzieć?

Usystematyzowana wiedza praktyczna

Program Szkoły Pionierów PFR został opracowany w taki sposób, aby przeprowadzić uczestników przez kolejne etapy rozwijania start-upu, łącząc osoby indywidualne o różnych kompetencjach w zespoły budujące skalowalne, innowacyjne rozwiązania.

Warsztaty z ekspertami

Program daje unikatowy dostęp do wiedzy polskich i zagranicznych ekspertów z firm technologicznych, instytucji i doświadczonych start-upów. Umożliwia budowanie firmy z myślą o jej skalowaniu i rozwoju na rynku międzynarodowym oraz pozyskiwania kontaktów podczas zagranicznego wyjazdu biznesowego.

Intensywny kurs hybrydowy

Podczas ponad 130h zajęć w formie stacjonarnej i online uczestnicy mają możliwość intensywnej pracy nad projektami w zespołach. Warsztaty obejmują praktyczną wiedzę z kilkunastu dziedzin i kompetencji niezbędnych do prowadzenia własnej firmy.

Realne szanse na rozwój

Podczas Gali Finałowej uczestnicy mają możliwość zaprezentowania projektów funduszom PFR Ventures. Dzięki trzem edycjom Szkoły Pionierów PFR uczestnicy przeprowadzili kilkanaście rund finansowania na etapie pre-seed, łącznie zdobywając 85 mln PLN finansowania.

Zielona Edycja

IV edycja Szkoły Pionierów PFR przygotuje przedsiębiorców do wyzwań stojących przed firmami w dobie zielonej transformacji. Uczestnicy programu mogą wybrać jedno z 9 zielonych wyzwań lub wypracować własne.

Klub Pionierów PFR

Alumni programu dołączą do Klubu Pionierów PFR, który spotyka się regularnie, aby dalej integrować i utrzymywać sieć nowych kontaktów z liderami zmiany technologicznej.

Co zyskasz?