Serwis internetowy www.startup.pfr.pl stosuje pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z Polityką Prywatności.

Pożyczki unijne w woj. świętokrzyskim

Termin naboru:

nabór ciągły

Dla kogo:

osoby, które chcą założyć firmę oraz MŚP

Kwota wsparcia:

do 1 mln zł

Rodzaj finansowania:

pożyczka

Co musisz wiedzieć?

  • Pożyczki przeznaczone są zarówno dla osób, które planują założenie firmy, jak i dla przedsiębiorstw już działających na terenie woj. świętokrzyskiego
  • Przygotowane instrumenty finansowe możesz przeznaczyć na działania prowadzące do wzrostu konkurencyjności Twojego przedsiębiorstwa, zwiększenie jego produktywności i innowacyjności, a także zwiększenie zasięgu Twojej działalności na rynku

Co zyskasz?

Rozwiń

Jakie wymagania musisz spełnić?

Możesz skorzystać z oferowanych instrumentów wsparcia, jeśli Twoje przedsiębiorstwo należy do sektora mikro-, małych i średnich przedsiębiorstw i posiada siedzibę lub oddział w województwie świętokrzyskim lub jeśli chcesz założyć działalność gospodarczą na terenie tego województwa.

Jakie są etapy działania?

Rozwiń

Podmioty odpowiedzialne

 

Przejdziesz na stronę pożyczek dla przedsiębiorstw w woj. świętokrzyskim

Masz pytania? Napisz do nas

Zwykle odpowiadamy jeszcze tego samego dnia

Zgoda

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polski Fundusz Rozwoju S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Kruczej 50, 00-025 Warszawa, moich danych osobowych zawartych w formularzu wyłącznie w celu nawiązaniu kontaktu i udzieleniu odpowiedzi na zadane pytania.

  

Obowiązek informacyjny

Rozwiń

  


Aplikuj