Serwis internetowy www.startup.pfr.pl stosuje pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z Polityką Prywatności.

Rozmowy o przyszłości: Wojciech Jeznach - Na czym polega fenomen e-sportu?

Nasi goście Wojciech Jeznach

Czego dowiesz się z video?

"Rozmowy o przyszłości" to seria rozmów Elizy Kruczkowskiej, Dyrektor Departamentu Innowacji Polskiego Funduszu Rozwoju z ważnymi postaciami polskiego ekosystemu innowacji. Prowadząca wraz z gośćmi stara się zrozumieć i przewidzieć, jak pandemia Covid-19 wpłynie na otaczający nas świat.

Gościem odcinka jest Wojciech Jeznach - przedsiębiorca związany od 2014 roku z branża gamingową. Jest twórcą i członkiem zarządu Fantasy Expo - największej polskiej agencji gamingowej, oferującej kreatywne doradztwo strategiczne dla marek. Swoją karierę rozpoczął już na studiach prawniczych, które ukończył na Uniwersytecie Warszawskim, tak jak logistykę przedsiębiorstw na Wojskowej Akademii Technicznej. Posiada dyplom ukończenia Programu Venture Capital Unlocked na Uniwersytecie Stanford i dyplom MBA uzyskany na Francuskim Instytucie Zarządzania. Jest też najmłodszym polskim licencjonowanym detektywem. Zawodowo zajmował się także rozwojem serwisu Stopklatka.pl, telewizji Stopklatka TV oraz aplikacji OTT FilmBox Live. 

Z tego odcinka dowiecie się:

  • Czy e-sport będzie tak popularny, jak sport tradycyjny?
  • Na czym polega fenomen e-sportu?
  • Jak wyglądają kulisy kariery e-sportowców?
  • W jakim tempie rośnie branża gamingowa i jak Covid-19 wpłynął na jej kształt? 
  • Ilu jest graczy w Polsce i jaki jest optymalny wiek zawodnika?
  • Czy wysiłek e-sportowca jest większy niż tradycyjnego sportowca?

Nasi goście

Wojciech Jeznach Przedsiębiorca związany od 2014 roku z branża gamingową. Twórca i członek zarządu Fantasy Expo - największej polskiej agencji gamingowej, oferującej kreatywne doradztwo strategiczne dla marek. Zawodowo zajmował się także rozwojem serwisu Stopklatka.pl, telewizji Stopklatka TV oraz aplikacji OTT FilmBox Live.