Serwis internetowy www.startup.pfr.pl stosuje pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z Polityką Prywatności.

Rozmowy o Przyszłości: Jarosław Kuźniar - jak pandemia zmienia rynek medialny?

Nasi goście Jarosław Kuźniar

Czego dowiesz się z video?

"Rozmowy o przyszłości" to seria rozmów Elizy Kruczkowskiej, Dyrektor Departamentu Innowacji Polskiego Funduszu Rozwoju z ważnymi postaciami polskiego ekosystemu innowacji. Prowadząca wraz z gośćmi stara się zrozumieć i przewidzieć, jak pandemia Covid-19 wpłynie na otaczający nas świat.

Gościem odcinka jest Jarosław Kuźniar, jak sam o sobie mówi: multiinstrumentalista, który ma doświadczenie zarówno telewizyjne i radiowe, jak i prasowe, a nawet sceniczne. Jarosława Kuźniara mogliście oglądać m.in. w TVN24, TVN i Onet.pl oraz słuchać w Trójce i Radiu ZET. Obecnie w ramach Kuźniar Media – butikowej agencji kreatywnej, rozwija projekt Voice House. Jest to nowoczesne studio nagrań, w którym klient otrzymuje produkcję, postprodukcję i dystrybucję treści. Jarosław Kuźniar wspiera nowoczesne budowanie i kreowanie marki osobistej oraz rozwijanie własnych kanałów w social media. Szkoli także firmy i osoby prywatne.

Z tego odcinka dowiecie się:

  • Kogo obecnie możemy nazywać "przedsiębiorcą medialnym"?
  • Jak zmieni się rynek medialny po pandemii?
  • Czy technologie zmienią sposób w jaki konsumujemy media?
  • Czy umiejętność obycia się z kamerą jest zarezerwowana tylko dla osób pracujących w mediach?
  • Czy odpowiedzialność za słowo w sieci jest mniejsza u blogera niż u dziennikarza w tradycyjnym rozumieniu tego zawodu?
  • Jak zainteresować i zatrzymać odbiorcę przy sobie tworząc np. podcasty?
  • O czym pamiętać rozpoczynając publikowanie swoich treści w internecie?

Nasi goście

Jarosław Kuźniar Jak o sobie mówi: multiinstrumentalista, który ma doświadczenie zarówno telewizyjne i radiowe, jak i prasowe, a nawet sceniczne. Jarosława Kuźniara mogliście oglądać m.in. w TVN24, TVN i Onet.pl oraz słuchać w Trójce i Radiu ZET. Obecnie w ramach Kuźniar Media – butikowej agencji kreatywnej, rozwija projekt Voice House.