Serwis internetowy www.startup.pfr.pl stosuje pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z Polityką Prywatności.

Podcast Pionierów: Po co korporacje robią akceleratory start-upów?

Podcast Pionierów: Po co korporacje robią akceleratory start-upów?

08 stycznia 2024
Nasi goście Monika Synoradzka

Czego dowiesz się z podcastu?

  • Po co firmom akceleratory?
  • Dlaczego korporacje tworzą programy dla start-upów?
  • Jakie są zalety takiego procesu dla innowacyjnej, młodej firmy?
  • Czego potrzebuje start-up żeby współpracować z korporacją, a czego duża firma, żeby pracować ze start-upami?
  • Czy warto w strategię rozwoju wpisać współpracę z dużymi organizacjami?

Z Moniką Synoradzką, CEO i co-founderką akceleratora Huge Thing rozmawiamy o tym, jak współpracować z dużymi korporacjami – zwłaszcza w zakresie akceleracji, ale nie tylko.

- Akcelerator to dla dużych organizacji z jednej strony bezpieczne okno, żeby zajrzeć do świata start-upów, nauczyć się z nimi współpracować, a z drugiej strony dostęp do nowych rozwiązań – mówi Monika Synoradzka. Zapraszamy do wysłuchania rozmowy nie tylko, jeśli chcesz zrobić lub wziąć udział w akceleracji, ale w ogóle jeśli zastanawia Cię jak start-up może współpracować z korporacją, lub korporacja ze start-upem.

Nasi goście

Monika Synoradzka Monika pełni rolę prezesa zarządu Huge Thing i wspólnie z zespołem HT jest odpowiedzialna za rozwój firmy w obszarze akceleracji startupów i działań mających na celu wspieranie firm i rządu we współpracy z startupami. Facylituje procesy wdrażania innowacji do organizacji i tworzenia kultury innowacyjności w firmach.

Zobacz również