Serwis internetowy www.startup.pfr.pl stosuje pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z Polityką Prywatności.

Podcast Pionierów: Jak stworzyć usługę? Service design

Podcast Pionierów: Jak stworzyć usługę? Service design

30 czerwca 2022
Nasi goście Weronika Rochacka-Gagliardi

Czego dowiesz się z podcastu?

  • Co to jest Service Design, i czym różni się od Design Thinking i User Experience
  • Czym są i czym różnią się metodologie Service Design i Lean Startup
  • Dla kogo jest Service Design – i czy jest dla każdego?
  • Czym jest usługa?
  • Jaka powinna być dobrze zaprojektowana usługa?

Ostatniego dnia rekrutacji do Szkoły Pionierów PFR rozmawiamy z jedną z prowadzących warsztaty w czasie zeszłorocznej edycji programu – Weroniką Rochacką-Gagliardi. Opowiada o Service Design – jako metodzie tworzenia usługi. „Design thinking i service design bada potrzeby użytkownika i buduje usługę wokół nich” mówi gość naszego podcastu. Mówi też, jak ograniczyć ryzyko w trakcie tworzenia swojego rozwiązania i jak odejść od założeń foundera w kierunku tego, co chcą użytkownicy.

Nasi goście

Weronika Rochacka-Gagliardi Jest strategiem designu i współzałożycielką DESIGN PROVISION. Doświadczenie zawodowe zdobyła m.in. w brytyjskim Design Council w Londynie, gdzie przez 5 lat pracowała jako project manager w obszarze edukacji oraz wsparcia dla biznesu, sektora publicznego i biur transferu technologii. Od 2013 roku zaangażowana jako wykładowczyni w kurs Projektowania Usług na Uniwersytecie SWPS. Członkini Rady Programowej School of Ideas w Warszawie w ramach Uniwersytetu SWPS.