Serwis internetowy www.startup.pfr.pl stosuje pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z Polityką Prywatności.

Podcast Pionierów – Co może pójść nie tak w Twoim start-upie? I jak sobie z tym poradzić?

Podcast Pionierów – Co może pójść nie tak w Twoim start-upie? I jak sobie z tym poradzić?

28 lipca 2022
Nasi goście Aleksandra Woźniak

Czego dowiesz się z podcastu?

  • Jak zminimalizować ryzyko klęski start-upu?
  • Jakie są najczęstsze błędy początkujących founderów?
  • Czego może nauczyć nas porażka? I jak wyciągnąć z niej wnioski?
  • Jakiego wsparcia powinien szukać młody wiekiem founder? A jakiego osoba, która wchodzi na start-upowy rynek w starszym wieku?
  • Dlaczego mentoring ma duże znaczenie dla rozwoju biznesowego i osobistego?

Aleksandra Woźniak to wykładowczyni akademicka – wcześniej na Uniwersytecie Warszawskim, a obecnie w Wyższej Szkole Bankowej, founderka i CEO firmy „Ślubu Nie Będzie”, który prowadziła cztery lata, uczestniczka drugiej edycji Szkoły Pionierów PFR. Jest również mentorką młodzieży i konsultantką strategii. Z Agatą Torosiewicz rozmawiają o porażkach – i o tym, jak się z nich uczyć.

- Gdybyśmy uczyli się na błędach innych, te błędy nie powtarzałyby się - mówi Aleksandra Woźniak. Jak dodaje, błędy trzeba popełniać samodzielnie, ale także otaczać się mentorami, osobami, które mogą nam pomóc, a także mieć do upadania odpowiednie nastawienie. Z naszej rozmowy możesz dowiedzieć się, jak upadać i co zrobić, kiedy już upadniesz, a także czy powrót do przysłowiowej „korporacji” jest klęską.

Nasi goście

Aleksandra Woźniak Aleksandra Woźniak to wykładowczyni akademicka – wcześniej na Uniwersytecie Warszawskim, a obecnie w Wyższej Szkole Bankowej, founderka i CEO firmy „Ślubu Nie Będzie”, który prowadziła cztery lata, uczestniczka drugiej edycji Szkoły Pionierów PFR. Jest również mentorką młodzieży i konsultantką strategii.