Serwis internetowy www.startup.pfr.pl stosuje pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z Polityką Prywatności.

Jak wygląda podpisywanie umowy z VC? Dowiesz się z naszego podcastu!

Jak przebiega proces pozyskiwania finansowania od VC? Jakie są jego etapy? Co i jak negocjować? Czy są jakieś postanowienia, na które młody founder powinien zwrócić uwagę? Jak przygotować się do negocjacji? Dowiesz się z naszej rozmowy z Rafałem Celejem, partnerem kancelarii Kondracki Celej.

Rozmowy posłuchasz na:
- Naszej stronie
- Spotify
- YouTube
- Google Podcasts

Jak wyglądają kolejne etapy negocjacji umowy? Co będzie sprawdzać fundusz w Twoim start-upie? Na co należy się przygotować przed inwestycją? Co może sprawić, że spółka stanie się „nieinwestowalna”? Co można negocjować i kiedy należy to robić? Tego dowiesz się z kolejnego odcinka Podcastu Pionierów, w którym Rafał Celej, adwokat specjalizujący się w procesach inwestycyjnych i wyjścia z inwestycji VC, partner kancelarii Kondracki Celej, przeprowadzi słuchacza przez kolejne etapy umowy, powie jak się do niej przygotować, i na co zwrócić uwagę, żeby proces inwestycji poszedł gładko i nie zaszkodził spółce na dalszych etapach rozwoju.

- Przede wszystkim młody founder powinien się bardzo dobrze przygotować do negocjacji już na etapie term sheetu i zrozumieć, jakie są warianty danych postanowień w umowach i jakie mogą być konsekwencje takich, a nie innych klauzul - mówi nasz rozmówca.

Zapraszamy do wysłuchania odcinka!

Inne aktualności

Transakcje na polskim rynku VC w Q1 2024

Być kobietą w świecie innowacji... - rozmowa z Mirellą Kłosińską (cykl artykułów)