Serwis internetowy www.startup.pfr.pl stosuje pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z Polityką Prywatności.

Jak podnieść się po upadku start-upu? Posłuchaj naszego podcastu z Filipem Budnym z Magly

Filip Budny, founder Magly - start-upu tworzącego wyjątkowe hotelowe atrakcje dla dzieci opowie w Podcaście Pionierów o upadku. Czego nauczył się z rozwiązania swojej poprzedniej spółki? Jak podszedł do tworzenia nowej? Jak podnieść się po takim zdarzeniu? Posłuchaj

Podcastu posłuchasz na:

- Naszej Stronie
- Spotify
- YouTube
- Google Podcasts

W dzisiejszym odcinku Podcastu Pionierów rozmawiamy z Filipem Budnym, founderem i CEO Magly. Filip wcześniej stworzył inny start-up – youths.work. Był portalem do rekrutacji dla młodych ludzi, z nastawieniem na pracę sezonową w branży HORECA. Dlaczego firma, którą założył z kolegami, upadła, mimo tego, że osiągała całkiem dobre wyniki i rosła? Jakie wnioski wyniósł z upadku i jakie nastawienie musiał przyjąć, żeby dalej rozwijać swoje nowe projekty? 

Rozmawiamy też o tym, jak działa Magly – i czy wnioski z upadku przeniósł na nowy projekt, czy raczej rozpoczął pracę nad nim jak nad czystą kartą? Czy to, że przeżył już jedną firmę sprawiło, że drugą rozwija się lepiej? Zapraszamy do słuchania!

Inne aktualności

Co robi Revobeam i jak wyglądał udział w akceleratorze NATO? Rozmawiamy z uczestnikami akceleratora DIANA

8 osób, które warto obserwować w świecie AI w Polsce