Serwis internetowy www.startup.pfr.pl stosuje pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z Polityką Prywatności.

Przedsiębiorcy podczas udanych negocjacji biznesowych

Hannover Messe – zdobądź bezpłatne bilety na wydarzenie i zaprezentuj swoje przedsiębiorstwo na polskim stoisku narodowym

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości organizuje stoisko promocyjne polskiej branży ICT podczas kwietniowych targów w Hanowerze. Podczas wydarzenia odbędzie się również giełda kooperacyjna. Zarejestruj swoją firmę i zdobądź nowych partnerów biznesowych. EDIT: Organizator odwołał wydarzenie w roku 2020.

Hannover Messe to jedno z najbardziej znanych targów technologicznych na świecie, w którym każdego roku bierze udział ponad 6 tys. wystawców oraz 200 tys. odwiedzających.

W ramach inicjatywy możesz zaprezentować swoją firmę na specjalnie przygotowanym polskim stoisku. PARP kieruje swoją ofertę promocyjną zarówno do firm uczestniczących w wydarzeniu, które odbędzie się w dniach 13-17 lipca 2020 r., jak i dla tych niemających możliwości wzięcia udziału w targach.  

Na stoisku informacyjno-promocyjnym będziesz miał/-a możliwość: 

 • eksponowania materiałów promocyjnych, m.in. ulotek czy folderów; 
 • wyświetlania filmów promocyjnych i slajdów z ofertą Twojej firmy na ekranach; 
 • organizacji spotkań i prezentacji biznesowych w celu zdobycia partnerstw. 

Dodatkowo, w ramach wydarzenia możesz uczestniczyć w giełdzie kooperacyjnej, umożliwiającej nawiązanie bezpośredniej współpracy z firmami technologicznymi obecnymi podczas targów. Giełda kooperacyjna ma charakter spotkań B2B z przedstawicielami przedsiębiorstw, oferujących swoje produkty i usługi w branży przemysłowej. Są to przede wszystkim rozwiązania z sektora: 

 • software i hardware IT/ICT; 
 • drukowania 3D; 
 • produkcji przemysłowej; 
 • obróbki skrawaniem, obróbki powierzchniowej; 
 • fotowoltaiki, energii wiatrowej i wodnej; 
 • zarządzania energią; 
 • automatyki przemysłowej i urządzeń pomiarowych; 
 • robotyki. 

Każde z zaaranżowanych spotkań trwa 30 minut i odbywa się według wcześniej ustalonego, indywidualnego harmonogramu. Aby wziąć w nich udział należy wypełnić formularz rejestracyjny. Koszt skorzystania z inicjatywy to 75 euro, ale jeśli zarejestrujesz swoją firmę do 31 stycznia 2020 r., nie poniesiesz dodatkowych opłat. Ponadto, jako uczestnik giełdy, otrzymasz bezpłatną wejściówkę na Hannover Messe.  

Aby dowiedzieć się więcej o tej szansie, skontaktuj się ze Sławomirem Biedermannem: slawomir_biedermann@parp.gov.pl.

Jeśli natomiast planujesz wypromować swoją firmę na stoisku narodowym, wypełnij niezbędne dokumenty, wskazane na dedykowanej stronie internetowej, a ich skany wyślij na adres: hm2020@paih.gov.pl do 2 marca 2020 r. Decyzję otrzymasz do 6 marca 2020 r.

Pamiętaj, że PARP nie pokrywa kosztów transportu, zakwaterowania oraz biletów na wydarzenie.

Inne aktualności

Nowa rzeczywistość

Nowa rzeczywistość z raportem Renewed Reality

Biotts i Montis Capital

Montis Capital zainwestował ponad 7 mln zł w spółkę Biotts