Serwis internetowy www.startup.pfr.pl stosuje pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z Polityką Prywatności.

Akademia BioMed PFR

Aplikuj do Akademii BioMed PFR i rozwiń swoją firmę

Polski Fundusz Rozwoju (PFR) rozpoczyna nabór do nowej inicjatywy – Akademii BioMed PFR. Sprawdź szczegóły i zdobądź ekspercką wiedzę o tym, jak wprowadzać innowacyjne rozwiązania w sektorze zdrowia w Polsce i za granicą.

Od 1 kwietnia możesz aplikować do nowej inicjatywy edukacyjnej dedykowanej dla spółek medycznych i farmaceutycznych – Akademii BioMed PFR. W ramach konkursu weźmiesz udział w dwutygodniowych bezpłatnych warsztatach w Polsce i Wielkiej Brytanii. Zyskasz również szansę na zaprezentowanie swojej firmy przed PFR Life Science i gronem branżowych funduszy Venture Capital współpracujących z PFR Ventures. Inicjatywę wyróżnia program szkoleń uwzględniający charakterystykę sektora, sieciowanie z najważniejszymi firmami branżowymi działającymi na polskim rynku oraz nakreślenie możliwości finansowania projektów. Wyjazd do Wielkiej Brytanii będzie dla Ciebie okazją do zapoznania się ze specyfiką brytyjskiego rynku i dostępnymi tam kanałami sprzedaży, a także szansą na poznanie partnerów biznesowych, którzy pomogą Ci rozwinąć Twoją spółkę za granicą.

W naborze do inicjatywy mogą brać udział polskie spółki na wczesnym i średnim etapie rozwoju, posiadające co najmniej proof of concept swojego rozwiązania, które rozwijają innowacyjne produkty lecznicze, wyroby medyczne lub usługi wspierające przedkliniczny bądź kliniczny rozwój leków.

Dowiedz się więcej o inicjatywie na dedykowanej stronie internetowej i wypełnij formularz aplikacyjny do 26 maja 2019 r. (będzie on dostępny po założeniu konta).

Inne aktualności

Aplikacje Jutra PFR

Znamy 12 finalistów konkursu Aplikacje Jutra PFR

Tarcza Finansowa PFR

Finansowanie dla mikrofirm i MŚP – ostatnia szansa na skorzystanie z Tarczy Finansowej PFR