Serwis internetowy www.startup.pfr.pl stosuje pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z Polityką Prywatności.

Masters&Robots Awards – do 16 marca możesz zgłosić swój start-up do konkursu

Do soboty można zgłaszać się do drugiej edycji Masters&Robots Awards, organizowanego przez Open University konkursu, który ma docenić najciekawsze polskie start-upy i osoby związane z ekosystemem innowacji.

Masters&Robots Awards to nagroda przyznawana przez organizatorów konferencji Masters&Robots - ma na celu docenienie liderów, zespołów i organizacji, które wyznaczają trendy i tworzą innowacyjne rozwiązania na polski i zagraniczne rynki.
W tym roku będzie przyznawana w 6 kategoriach:

Masters of Global Impact - dla startupów, które zmieniają świat, proponując innowacyjne rozwiązania na rynek globalny. 
Masters of Innovation - za przełomowe projekty, przyznawana  zespołom i organizacjom, które dzięki pomysłowości i innowacyjności przyczyniły się w 2023 roku do znacznego postępu w swojej dziedzinie.
Masters of AI Experience - za wyjątkowe przykłady współpracy i rozwiązania wewnątrz organizacji oraz dedykowane klientom, w których sztuczna inteligencja jest integrowana w sposób przemyślany i odpowiedzialny, prowadząc do realnego postępu; skierowana do zespołów.
Masters of Social Impact - za inicjatywy realizowane w oparciu lub wokół nowych technologii, które mają pozytywny wpływ: społeczny, etyczny lub środowiskowy. 
Masters of Innovation Leadership - dla wizjonerów oraz zespołów, które realizują ideę innowacyjnego przywództwa: inspirują innowacje i wspierają kulturę ciągłego rozwoju w swoich organizacjach.
Masters of Future Oriented Culture - dla zespołów i organizacji, które tworzą organizacje oparte o kulturę ciągłego uczenia się, rozwoju, gdzie nowe pomysły są pielęgnowane i doceniane.

Nagrody przyznawane będą przez międzynarodowy zespół ekspertów, w skład którego wchodzą m.in. Jowita Michalska, prezeska Digital University, Carlo van de Weijer, dyrektor zarządzający Instytutu Systemów Sztucznej Inteligencji na Uniwersytecie Technicznym w Eindhoven, Dariusz Jemielniak, wykładowca na Akademii Leona Koźmińskiego i Uniwersytecie Harvarda, David Gram, lider ds. innowacji i współzałożyciel Diplomatic Rebels, Rafał Mrówka, profesor w SGH, dyrektor programu MBA-SGH, Aleksandra Auleytner, partner i dyrektor działu praktyki IP&TMT w kancelar, Katarzyna Śledziewska, dyrektor zarządzająca DELab UW, profesor na Wydziale Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego, Sebastian Kulczyk czy Artur Kurasiński. Ich wręczenie odbędzie się 23 kwietnia.

- Poszukujemy innowatorów, którzy tworzą przyszłość. Naszą misją jest promowanie dobrych, nowatorskich rozwiązań, m.in. z zakresu sztucznej inteligencji czy np. usprawniających procesy biznesowe. (…) Szukamy innowacyjnych projektów, które mają potencjał do wprowadzenia realnych zmian w różnych obszarach. Gorąco zachęcam wszystkich, którzy tworzą „nową jakość”, do zgłoszenia swoich projektów do Masters&Robots Awards. To nie tylko szansa na zdobycie prestiżowego wyróżnienia, ale również na poznanie innych pasjonatów innowacji i nawiązanie cennych międzynarodowych kontaktów - mówi Jowita Michalska, prezeska Digital University.

Inne aktualności

Ruszyła rekrutacja do 7 edycji Szkoły Pionierów PFR!

Międzynarodowe targi BEYOND w Grecji – Zgłoś swój startup!