Serwis internetowy www.startup.pfr.pl stosuje pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z Polityką Prywatności.

bValue

bValue

Termin naboru:

nabór ciągły

Dla kogo:

start-upy na wczesnym etapie rozwoju

Branża:

platformy B2B, modele biznesowe oparte na danych

Kwota wsparcia:

1–4 mln zł

Wkład własny:

nie

Rodzaj finansowania:

inwestycja

Co musisz wiedzieć?

  • Wielkość funduszu wynosi 52 mln zł, a ticket inwestycyjny to 4 mln zł
  • bValue posiada wielu partnerów wśród inwestorów, przedsiębiorców technologicznych oraz ekspertów, którzy wspierają działalność operacyjną spółek portfelowych funduszu
  • Fundusz inwestuje w projekty na wczesnym etapie rozwoju w regionie Europy Środkowo-Wschodniej

Co zyskasz?

Rozwiń

Jakie wymagania musisz spełnić?

Rozwiń

Jakie są etapy działania?

Jeśli jesteś gotowy przedstawić swój projekt funduszowi, prześlij pitch deck na adres e-mail: [email protected]. Pamiętaj, żeby w prezentacji zamieścić Twoje oczekiwania finansowe oraz model finansowy.

Co dalej?

Jeśli Twój projekt wpisuje się w kryteria inwestycyjne, transakcja zamykana jest jak najszybciej. bValue podpisze z Tobą łagodny term-sheet, a cały proces zamknie się w trakcie ok. czterech tygodni. Fundusz niezwłocznie odpowiada na przesłane zgłoszenia i informuje o tym, jak wyglądają następne kroki.

Podmioty odpowiedzialne

Masz pytania? Napisz do nas

Zwykle odpowiadamy jeszcze tego samego dnia

Zgoda

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polski Fundusz Rozwoju S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Kruczej 50, 00-025 Warszawa, moich danych osobowych zawartych w formularzu wyłącznie w celu nawiązaniu kontaktu i udzieleniu odpowiedzi na zadane pytania.

  

Obowiązek informacyjny

Rozwiń

  


Aplikuj