Serwis internetowy www.startup.pfr.pl stosuje pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z Polityką Prywatności.

Rozmowy o Przyszłości: Borys Musielak - jak zmieni się branża gamingowa?

Nasi goście Borys Musielak

Czego dowiesz się z video?

"Rozmowy o przyszłości" to nowa seria rozmów Elizy Kruczkowskiej, Dyrektor Departamentu Innowacji Polskiego Funduszu Rozwoju z ważnymi postaciami polskiego ekosystemu innowacji. Prowadząca wraz z gośćmi stara się zrozumieć i przewidzieć, jak pandemia Covid-19 wpłynie na otaczający nas świat.

W piątej rozmowie z serii "Rozmowy o przyszłości" Eliza Kruczkowska rozmawia o zmianach, które dokonują się w branży gamingowej i przyszłości e-sportu. Gościem odcinka jest Borys Musielak, współtwórca i partner zarządzający w SMOK Ventures, funduszu venture capital, łączącego polskie i europejskie startupy z Doliną Krzemową. SMOK inwestuje do 4 milionów złotych w startupy technologiczne i studia growe na wczesnym etapie rozwoju. Wcześniej tworzył Filmaster, firmę która dostarczała silnik rekomendacji treści, kupioną w 2015 przez amerykańską Samba TV. Jest również współtwórcą programu pre-akceleracyjnego ReaktorX, który pomógł ponad 150 początkującym przedsiębiorcom wystartować swój biznes, a także jednym z pomysłodawców Fundacji Startup Poland, think tanku będącego głosem polskich startupów.

Z tego odcinka dowiecie się:

  • jak budować relacje inwestorskie?
  • jak pandemia zmieniła branżę geamingową?
  • jak bedzie kształtowała się przyszłoś e-sportu?
  • jak Polska wygląda na mapię inwestycyjnej świata?

Nasi goście

Borys Musielak współtwórca i partner zarządzający w SMOK Ventures, funduszu venture capital, Wcześniej tworzył Filmaster, firmę która dostarczała silnik rekomendacji treści, kupioną w 2015 przez amerykańską Samba TV. Jest również współtwórcą programu pre-akceleracyjnego ReaktorX,oraz jednym z pomysłodawców Fundacji Startup Poland.