Serwis internetowy www.startup.pfr.pl stosuje pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z Polityką Prywatności.

Ścieżka SMART pomoże Ci zdobyć fundusze na innowacje i badania

Masz firmę lub start-up i chcesz sięgnąć po Fundusze Europejskie? Dowiedz się jak aplikować po te środki z nowym, darmowym kursem online od PFR.

Z początkiem lutego 2023 roku ruszyły pierwsze konkursy z programu Fundusze Europejskie dla Nowoczesnej Gospodarki 2021-2027 (w skrócie FENG).  Dla przedsiębiorstw szczególnie interesująca wydaje się działanie 1.1 tzw. ścieżka SMART. Ma ona na celu wsparcie firm w pracach B+R, wdrożeniach innowacji, rozwoju infrastruktury B+R, internacjonalizacji, rozwoju kompetencji pracowników, cyfryzacji i zazieleniania działalności. Już teraz warto sprawdzić czy  konkursy w ścieżce SMART wpisują się w działanie Twojej firmy lub start-upu.

Jeśli chcesz poznać dokładniej szczegóły programu, mamy dla Ciebie bezpłatny kurs online ,,Fundusze Europejskie dla Nowoczesnej Gospodarki”,  który powstał we współpracy z Ministerstwem Funduszy i Polityki Regionalnej oraz Instytutem Podstawowych Problemów Techniki PAN.

  • Uczestnicy kursu poznają m.in.:
  • konstrukcję priorytetu i programu,
  • zakres poszczególnych modułów,
  • kto powinien skorzystać z programu,
  • oraz bezpłatne działania wspierające firmy w aplikowaniu o środki.

 

Bezpłatny kurs online jest już dostępny na platformie kursy.pfr.pl, gdzie wystarczy jednorazowa rejestracja, aby otrzymać dostęp do całej bazy materiałów  przygotowanych przez zespół PFR.

Inne aktualności

Szkoła Pionierów PFR: czyli jak zacząć przygodę z przedsiębiorczością

Ruszyła rekrutacja do 7 edycji Szkoły Pionierów PFR!