Serwis internetowy www.startup.pfr.pl stosuje pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z Polityką Prywatności.

Ścieżka SMART pomoże Ci zdobyć fundusze na innowacje i badania

Masz firmę lub start-up i chcesz sięgnąć po Fundusze Europejskie? Dowiedz się jak aplikować po te środki z nowym, darmowym kursem online od PFR.

Z początkiem lutego 2023 roku ruszyły pierwsze konkursy z programu Fundusze Europejskie dla Nowoczesnej Gospodarki 2021-2027 (w skrócie FENG).  Dla przedsiębiorstw szczególnie interesująca wydaje się działanie 1.1 tzw. ścieżka SMART. Ma ona na celu wsparcie firm w pracach B+R, wdrożeniach innowacji, rozwoju infrastruktury B+R, internacjonalizacji, rozwoju kompetencji pracowników, cyfryzacji i zazieleniania działalności. Już teraz warto sprawdzić czy  konkursy w ścieżce SMART wpisują się w działanie Twojej firmy lub start-upu.

Jeśli chcesz poznać dokładniej szczegóły programu, mamy dla Ciebie bezpłatny kurs online ,,Fundusze Europejskie dla Nowoczesnej Gospodarki”,  który powstał we współpracy z Ministerstwem Funduszy i Polityki Regionalnej oraz Instytutem Podstawowych Problemów Techniki PAN.

  • Uczestnicy kursu poznają m.in.:
  • konstrukcję priorytetu i programu,
  • zakres poszczególnych modułów,
  • kto powinien skorzystać z programu,
  • oraz bezpłatne działania wspierające firmy w aplikowaniu o środki.

 

Bezpłatny kurs online jest już dostępny na platformie kursy.pfr.pl, gdzie wystarczy jednorazowa rejestracja, aby otrzymać dostęp do całej bazy materiałów  przygotowanych przez zespół PFR.

Inne aktualności

Mamy najwięcej zgłoszeń do akceleratora DIANA w UE. Startuje też nowy program dla Polski!

Szósta edycja Szkoły Pionierów trwa. Zaglądamy „za kotarę”