Serwis internetowy www.startup.pfr.pl stosuje pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z Polityką Prywatności.

Łodzie

Rusza nabór do Akceleratora Branżowego dla sektora jachtów i łodzi

Rusza kolejna edycja Akceleratora Branżowego, skierowana do producentów jachtów i łodzi. Jeśli zamierzasz rozwijać działalność swojej firmy oraz wejść na rynki zagraniczne, aplikuj do programu i uzyskaj profesjonalne wsparcie ze strony Grupy PFR.

Akcelerator Branżowy to program skierowany do małych, średnich i dużych przedsiębiorstw planujących ekspansję zagraniczną lub wzmocnienie swojej dotychczasowej działalności na arenie międzynarodowej.

Inicjatywa jest okazją do podjęcia współpracy z Grupą PFR, jej partnerami, administracją publiczną oraz firmami z branży jachtów i łodzi. Celem programu jest identyfikacja i łagodzenie barier eksportowych, a także zdobycie praktycznej wiedzy o narzędziach oraz funduszach inwestycyjnych dostępnych w ramach oferty Grupy PFR.  

Nabór wniosków obejmuje nie tylko producentów jachtów i łodzi – do wzięcia udziału w inicjatywie zaproszone są także firmy zajmujące się m.in. produkcją okuć, masztów, żagli, silników oraz wyposażenia.  

Program potrwa trzy miesiące i będzie składał się z następujących etapów:  

  • Strefy Rozwiązań – dwudniowych warsztatów, podczas których zdobędziesz wiedzę o narzędziach eksportowych dostępnych w ramach Grupy PFR (22-23 października);  
  • Strefy Dialogu – jednodniowego spotkania z administracją publiczną oraz ekspertami, w celu ustalenia barier rozwoju branży (między 4 i 29 listopada);
  • Strefy B2B – indywidualnych spotkań B2B z instytucjami z Grupy PFR (między 4 i 29 listopada).  

Nabór do programu trwa do 7 października 2019 r. Dowiedz się więcej o inicjatywie na stronie internetowej programu i zgłoś swoją firmę przez dedykowany formularz aplikacyjny. 

Inne aktualności

Szkoła Pionierów PFR: czyli jak zacząć przygodę z przedsiębiorczością

Ruszyła rekrutacja do 7 edycji Szkoły Pionierów PFR!