Serwis internetowy www.startup.pfr.pl stosuje pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z Polityką Prywatności.

Creating ideas

Przedłużenie terminu naboru do Akceleratora Branżowego dla sektora „Moda Polska” – zgłoś się i otrzymaj wsparcie dla Twojego biznesu

Jeszcze do 15 kwietnia możesz zgłosić się do udziału w pilotażowej edycji Akceleratora Branżowego „Moda Polska”. 

Akcelerator dedykowany jest dla polskich firm z branży modowej i obejmuje producentów m.in. odzieży, obuwia i biżuterii. 

Zakwalifikowane firmy wezmą udział w trzymiesięcznej akceleracji i odbędą spotkania oraz warsztaty w ramach trzech komponentów

  • Strefy Rozwiązań;
  • Strefy Dialogu
  • oraz Strefy Spotkań B2B z podmiotami z Grupy PFR. 

Ideą Akceleratora jest połączenie działań całej Grupy PFR, jej partnerów, administracji publicznej oraz firm z branży modowej, w celu wzmocnienia pozycji biznesów modowych w skutecznym skalowaniu na rynkach zagranicznych. Projekt powstał dzięki konsultacji z przedsiębiorcami i jest odpowiedzią na ich potrzeby w zakresie poszukiwania szans w eksporcie. 

Jeśli chcesz rozpocząć lub wzmocnić swoją obecność na rynkach zagranicznych, do 15 kwietnia złóż aplikację do programu i zyskaj profesjonalne wsparcie ekspertów.

Inne aktualności

Ruszyła rekrutacja do 7 edycji Szkoły Pionierów PFR!

Kraków w Akceleratorze DIANA NATO! Co to znaczy? Rozmawiamy z prowadzącymi program