Serwis internetowy www.startup.pfr.pl stosuje pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z Polityką Prywatności.

Jacht i łodzie

Przedłużenie terminu naboru do Akceleratora Branżowego dla sektora jachtów i łodzi

Jeszcze do 14 października możesz zgłosić się do udziału w pilotażowej edycji Akceleratora Branżowego „Jachty i łodzie”. W ramach programu otrzymasz wsparcie dla Twojego biznesu i zapoznasz się z ofertą Grupy PFR.

Akcelerator dedykowany jest dla polskich firm z branży jachtów i łodzi, które zainteresowane są rozpoczęciem lub wzmocnieniem swojej obecności na rynkach zagranicznych. 

Zakwalifikowane firmy wezmą udział w trzymiesięcznej akceleracji i odbędą spotkania oraz warsztaty w ramach trzech komponentów:  

  • Strefy Rozwiązań; 
  • Strefy Dialogu 
  • oraz Strefy Spotkań B2B z podmiotami z Grupy PFR. 

Ideą Akceleratora jest połączenie działań całej Grupy PFR, jej partnerów, administracji publicznej oraz firm z branży jachtów i łodzi, w celu wzmocnienia pozycji polskich biznesów jachtowych w skutecznym skalowaniu na rynkach zagranicznych. Projekt powstał dzięki konsultacji z przedsiębiorcami i jest odpowiedzią na ich potrzeby w zakresie poszukiwania szans w eksporcie.  

Jeśli chcesz rozpocząć lub wzmocnić swoją obecność na rynkach zagranicznych, do 14 października złóż aplikację do programu i zyskaj profesjonalne wsparcie ekspertów.

Inne aktualności

Ruszyła rekrutacja do 7 edycji Szkoły Pionierów PFR!

Kraków w Akceleratorze DIANA NATO! Co to znaczy? Rozmawiamy z prowadzącymi program