Serwis internetowy www.startup.pfr.pl stosuje pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z Polityką Prywatności.

Cyfrowy długopis sposobem na biznes – poznaj doświadczenia IC Solutions z udziału w programie Scale Up

Problem przechowywania i archiwizowania znacznej liczby dokumentów dotyczy w szczególności obszaru bankowości. Sprawdź, jakie rozwiązanie proponuje firma IC Solutions i dowiedz się, co zyskała biorąc udział w jednym z programów akceleracyjnych prowadzonych w ramach konkursu Scale Up.

IC Solutions pracuje nad rozwiązaniami z dziedziny invisible computing – niewidzialnych z perspektywy użytkownika. Jej produktem flagowym jest IC Pen, który wyglądem przypomina zwyczajny długopis, który służy do automatycznej cyfryzacji dokumentów. 

Aby udoskonalić swój projekt i nawiązać współpracę ze znaną korporacją, start-up postanowił zgłosić się do programu akceleracyjnego MITEF, prowadzonego przez Fundację Przedsiębiorczości Technologicznej. Spośród pięciu dostępnych ścieżek rozwoju firma wybrała – kierowaną do start-upów fintechowych – ścieżkę „Let’s fintech with PKO BP”, której bank był partnerem korporacyjnym. Program obejmował m.in. pakiet wsparcia w postaci konsultacji z mentorami, doradztwa prawnego oraz uwzględniał wartościowe z perspektywy uczestnika wizyty w oddziałach banku. 

Poznaj szczegóły akceleracji i dowiedz się jakie korzyści pozyskał start-up z udziału w programie.

Chcesz się podzielić własną historią z udziału w jednym z programów Grupy PFR? Napisz do nas na adres e-mail: [email protected].

Inne aktualności

Doświadczenia zakupowe ważniejsze niż cena. Czy technologia będzie skuteczną odpowiedzią na potrzeby konsumentów?

Szkoła Pionierów PFR: czyli jak zacząć przygodę z przedsiębiorczością