Serwis internetowy www.startup.pfr.pl stosuje pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z Polityką Prywatności.

Polskie Mosty Technologiczne – seminarium informacyjne na rynki Kazachstan, Kanada i ZEA

Wkrótce rusza nabór na rynki Kanada, Kazachstan, ZEA. Jeśli chcesz dowiedzieć się o warunkach i szczegółach programu, weź udział w seminarium informacyjnym w którym eksperci Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu odpowiedzą na pytania związane z aplikacją. 

Biorąc udział w programie Polskie Mosty Technologiczne, otrzymasz kompleksowe wsparcie ekspertów zewnętrznych w wypracowaniu oraz wdrożeniu strategii wejścia na zagraniczny rynek. Wsparcie finansowe na rozwój pojedynczego projektu wynosi 200 tys. zł. inicjatywa skierowana jest do firm o dużym potencjale do internacjonalizacji, które planują ekspansję zagraniczną.  

Jeśli planujesz wejście na ekspansję zagraniczną, weź udział w najbliższym webnianrium. Seminarium informacyjne otwierające nabór wniosków do projektu Polskie Mosty Technologiczne na rynki: Kanada, Kazachstan, ZEA, odbędzie się 29 czerwca 2020 r., w godz. 10:00-12:30.  

Podczas webinarium, dowiesz się więcej jak wyglądają realia inwestycyjne na poszczególnych rynkach oraz jak poprawnie wypełnić wniosek aplikacyjnych. 

Sprawdź szczegółową agendę wydarzenia lub zarejestruj się na webinarium.  

Inne aktualności

Kto zwyciężył w VI edycji Szkoły Pionierów PFR?

Już w piątek finałowa gala VI edycji Szkoły Pionierów – dowiedz się, kto wygrał i posłuchaj o 6 latach programu