Serwis internetowy www.startup.pfr.pl stosuje pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z Polityką Prywatności.

Polskie Mosty Technologiczne – seminarium informacyjne na rynki Kazachstan, Kanada i ZEA

Wkrótce rusza nabór na rynki Kanada, Kazachstan, ZEA. Jeśli chcesz dowiedzieć się o warunkach i szczegółach programu, weź udział w seminarium informacyjnym w którym eksperci Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu odpowiedzą na pytania związane z aplikacją. 

Biorąc udział w programie Polskie Mosty Technologiczne, otrzymasz kompleksowe wsparcie ekspertów zewnętrznych w wypracowaniu oraz wdrożeniu strategii wejścia na zagraniczny rynek. Wsparcie finansowe na rozwój pojedynczego projektu wynosi 200 tys. zł. inicjatywa skierowana jest do firm o dużym potencjale do internacjonalizacji, które planują ekspansję zagraniczną.  

Jeśli planujesz wejście na ekspansję zagraniczną, weź udział w najbliższym webnianrium. Seminarium informacyjne otwierające nabór wniosków do projektu Polskie Mosty Technologiczne na rynki: Kanada, Kazachstan, ZEA, odbędzie się 29 czerwca 2020 r., w godz. 10:00-12:30.  

Podczas webinarium, dowiesz się więcej jak wyglądają realia inwestycyjne na poszczególnych rynkach oraz jak poprawnie wypełnić wniosek aplikacyjnych. 

Sprawdź szczegółową agendę wydarzenia lub zarejestruj się na webinarium.  

Inne aktualności

Pieniądze z PFR Ventures dla 40 nowych funduszy VC. Rekrutacja od lutego

Dwa tygodnie od finału VI. Edycji Szkoły Pionierów nowi alumni programów już zdobywają nagrody!