Serwis internetowy www.startup.pfr.pl stosuje pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z Polityką Prywatności.

Uścisk dłoni

Po raz kolejny rusza program „Wsparcie prawne dla start-upów” – spiesz się złożyć wniosek

Otrzymaj indywidualne doradztwo prawne w zakresie analizy formalno-prawnej umowy inwestycyjnej, a także wsparcie prawne związane z realizacją prowadzonej przez Ciebie działalności na kwotę 25 tys. zł. Wnioski można składać do 30 września br. lub do wyczerpania środków. Spiesz się i weź udział w jednym z najpopularniejszych programów PARP. EDIT: Nabór wniosków trwa tylko do 30 lipca!

Weź udział w programie i otrzymaj nawet 25 tys. zł na pokrycie kosztów usług prawnych, w tym na: przygotowanie Twojego start-upu do analizy prawnej due-diligence, dokonanie analizy formalno-prawnej umowy inwestycyjnej lub umowy spółki, przygotowanie i dokonanie analizy formalno-prawnej umowy z kontrahentem, czy konsultacji prawnych w wymiarze do pięciu godzin.

Zgłoś się do inicjatywy, jeśli posiadasz status mikro-, małego i średniego przedsiębiorcy, który prowadzi działalność gospodarczą nie dłużej niż pięć lat i osiąga przychody nie dłużej niż trzy lata.

Dowiedz się więcej na stronie programu i skorzystaj z porad renomowanych kancelarii prawnych.

Inne aktualności

Szkoła Pionierów PFR: czyli jak zacząć przygodę z przedsiębiorczością

Ruszyła rekrutacja do 7 edycji Szkoły Pionierów PFR!