Serwis internetowy www.startup.pfr.pl stosuje pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z Polityką Prywatności.

Girl working in a modern office

Kolejny nabór w programie Cross EU WBA – zgłoś się i otrzymaj wsparcie dla Twojego biznesu

Jeszcze do 31 sierpnia możesz zgłosić swój start-up do udziału w programie Cross EU WBA. Jeżeli chcesz zaprezentować swój biznes przez doświadczonymi zawodowo ekspertkami, Aniołami Biznesu i inwestorami oraz zyskać szansę na finansowanie, nie wahaj się – aplikuj do inicjatywy!

Biorąc udział w programie, otworzysz sobie drzwi do świata inwestorów. Otrzymasz możliwość przedstawienia swojego pomysłu przed doświadczonym gronem, a po udanej sesji pitchingu – pozyskasz finansowanie niezbędne dla Twojej firmy.

Projekt skierowany jest do:

  • założycielek lub menedżerek start-upów;
  • start-upów, które kierują swoje produkty do kobiet.

W toku inicjatywy organizowane są również szkolenia oraz sesje networkingowe. Najbliższe szkolenie odbędzie się 8 sierpnia br. w Warszawie.

Dowiedz się więcej o Cross EU WBA lub aplikuj i daj sobie szansę na zaprezentowanie Twojego biznesu przed Aniołów Biznesu z Polski, Niemiec, Hiszpanii, Grecji oraz Słowacji.

Inne aktualności

Program IDA. Spotkanie biznes - VC - Siły Zbrojne pt. „Technologie dual-use na rzecz polskiej gospodarki i bezpieczeństwa”

IDA MasterClass. Od innowatorów technologicznych po sektor obronny