Serwis internetowy www.startup.pfr.pl stosuje pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z Polityką Prywatności.

Chcesz rozwijać cyfrowe projekty? Dowiedz się jak je finansować i przygotowywać podczas InfoWeek PFR

Coroczny cykl spotkań online Infoweek Grupy PFR w tym roku poświęcony będzie tematowi cyfryzacji. Jeśli interesuje Cię transformacja cyfrowa spółek, cyberbezpieczeństwo czy finansowanie digitalizacji – zapraszamy!

Już w drugiej połowie miesiąca – w dniach 20-24 listopada, codziennie o godz. 12:00, odbędzie się cykl spotkań online z przedstawicielami grupy PFR i innych podmiotów publicznych. Podczas webinarów przedstawiciele m.in.: Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, Ministerstwa Finansów, Ministerstwa Rozwoju i Technologii oraz Polskiego Funduszu Rozwoju dostarczą Wam praktyczną wiedzę dot. źródeł finansowania cyfryzacji, budowania strategii cyfryzacji oraz tego, jakie wsparcie mogą otrzymać firmy w obszarze cyberbezpieczeństwa czy map cyfrowych.

Infoweek PFR 2023 – dlaczego warto wziąć w nim udział?

Jednym z większych impulsów dla firm do cyfryzacji i automatyzacji procesów wewnętrznych jest dostępność do finansowana. Biorąc udział w spotkaniach zyskasz:

• praktyczną wiedzę dostępnych źródeł finansowania, zarówno tych komercyjnych, jak i nadchodzących programów dotacyjnych; 

• dowiesz się, dlaczego warto mieć strategię cyfryzacji firmy i jak ją przygotować na potrzeby wniosków dotacyjnych; 

• zweryfikujesz na ile Twoja organizacja jest gotowa na wprowadzenie obowiązkowego  Krajowego Systemu e – Faktur;

• poznasz możliwości wsparcia, jakie firmy mogą otrzymać w obszarze cyberbezpieczeństwa oraz tworzenia map cyfrowych.  

Zarejestruj się już dziś!

Wszystkie spotkania odbędą się w formule online i są bezpłatne. Zainteresowani programem mają możliwość wyboru bloków tematycznych i rejestracji na każde spotkanie. Wystarczy dokonać wcześniejszej rejestracji poprzez formularz zgłoszeniowy pod tym  linkiem.

Inne aktualności

Rok 2023 w Polsce to spadki finansowania – a jak wyglądał w całej CEE? [RAPORT]

Startupowy bagaż podręczny - umiejętności foundera