Serwis internetowy www.startup.pfr.pl stosuje pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z Polityką Prywatności.

Wydłużamy nabór do trzeciej edycji Szkoły Pionierów PFR

Nabór do trzeciej edycji unikalnego programu edukacyjnego zostaje wydłużony o dwa dodatkowe dni. Formularz aplikacyjny można wypełnić do niedzieli 28 czerwca do godziny 23:59. 

Chcąc wyjść naprzeciw licznym prośbom aplikujących, zdecydowaliśmy się dać im więcej czasu i przedłużyć termin naboru do niedzieli.  Formularz aplikacyjny jest zatem dostępny do 28 czerwca do godziny 23:59 na dedykowanej stronie.

Kto może zostać Pionierem? Osoba w wieku 20-40 lat, zmotywowana i gotowa wziąć udział w międzynarodowym programie edukacyjnym we wrześniu. Brak pomysłu na zespół lub szczegółowej wiedzy technicznej nie jest problem.  

Zespół PFR spośród nadesłanych zgłoszeń wyłoni 50 uczestników, którzy zostaną zaproszeni na 3-tygodniowe warsztaty z udziałem czołowych praktyków biznesu i ekspertów z Polski i zagranicy. Podczas intensywnych zajęć, uczestnicy wezmą udział w warsztatach dotyczących m.in. budowania i współpracy w zespole, tworzenia modeli biznesowych, prototypowania czy sprzedaży i marketingu. To tylko ułamek tego, co będzie będą dostępne dla uczestników.  

W przypadku występowania problemów technicznych przy zgłoszeniu prosimy o próbę ponownego wysłania formularza przy pomocy innej przeglądarki internetowej.. Poprawne wysłanie aplikacji powinno skutkować pojawieniem się planszy z podziękowaniami za włożony przez Ciebie wysiłek. Jeżeli wciąż występują problemy techniczne, prosimy o kontakt pod adresem e-mail: startup@pfr.pl

Dołącz do Szkoły Pionierów PFR – do 28 czerwca wypełnij formularz aplikacyjny lub sprawdź szczegóły programu.   

Inne aktualności

Ludzie przy pracy

Milionowe dotacje z PARP trafiły w ręce start-upów

Aplikacje Jutra PFR

Znamy 12 finalistów konkursu Aplikacje Jutra PFR