Serwis internetowy www.startup.pfr.pl stosuje pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z Polityką Prywatności.

Pożyczki unijne w woj. opolskim

Termin naboru:

nabór ciągły

Dla kogo:

dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw

Kwota wsparcia:

do 1 mln zł

Rodzaj finansowania:

pożyczka

Co musisz wiedzieć?

  • Pożyczki przeznaczone są dla przedsiębiorstw działających na terenie woj. opolskiego, w tym również start-upów, czyli podmiotów działających na rynku nie dłużej niż 24 m-ce
  • Uzyskane środki możesz przeznaczyć na działania prowadzące do wzrostu konkurencyjności Twojego przedsiębiorstwa, zwiększenie jego produktywności, innowacyjności oraz zasięgu rynkowego.

Co zyskasz?

Rozwiń

Jakie wymagania musisz spełnić?

Możesz skorzystać z oferowanych instrumentów wsparcia, jeśli Twoje przedsiębiorstwo należy do sektora mikro, małych i średnich przedsiębiorstw i zarejestrowane jest w województwie opolskim lub jeśli chcesz założyć działalność gospodarczą na terenie tego województwa.

Jakie są etapy działania?

Rozwiń

Podmioty odpowiedzialne

 

Przejdziesz na stronę pożyczek dla przedsiębiorstw w woj. opolskim

Masz pytania? Napisz do nas

Zwykle odpowiadamy jeszcze tego samego dnia

Zgoda

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polski Fundusz Rozwoju S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Kruczej 50, 00-025 Warszawa, moich danych osobowych zawartych w formularzu wyłącznie w celu nawiązaniu kontaktu i udzieleniu odpowiedzi na zadane pytania.

  

Obowiązek informacyjny

Rozwiń

  


Aplikuj