Serwis internetowy www.startup.pfr.pl stosuje pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z Polityką Prywatności.

Movens VC

Termin naboru:

nabór ciągły

Dla kogo:

Polskie/działające w CEE firmy technologiczne będące na wczesnym etapie rozwoju

Branża:

branża technologiczna

Kwota wsparcia:

1-4 mln zł

Wkład własny:

nie

Rodzaj finansowania:

emisje nowych udziałów, chętnie koinwestycja z innymi funduszami

Co musisz wiedzieć?

  • Zespół Movens VC zainteresowany jest budową silnych firm technologicznych.
  • Fundusz wcześniej rozwijał lub wspierał spółki w różnych sektorach i modelach biznesowych m.in.: martech (Netsprint, Adrino, Datarino, Waytogrow), marketplaces (Packhelp, iTaxi, Whitepress) fintech (Skycash, Fenige), medtech (Medicalgorithmics) czy HRtech
  • Stale rozbudowywany jest pakiet wsparcia dla spółek portfelowych, który koncentruje się na m.in. określeniu optymalnej strategii w oparciu o właściwy zestaw informacji rynkowych; pozyskiwaniu pierwszych kluczowych klientów; skalowaniu międzynarodowym.
  • Spółkom rozwijanym przez Movens VC zapewniany jest dostęp do Movens Academy oraz wsparcie Venture Partnera MVC w Dolinie Krzemowej.

Co zyskasz?

Rozwiń

Jakie wymagania musisz spełnić?

Rozwiń

Jakie są etapy działania?

Prezentację na temat Twojego projektu, tzw. pitch deck, prześlij na adres e-mail: [email protected] lub poprzez krótki formularz on-line

Co dalej?

Rozwiń

Ważne dokumenty

Przejdziesz na stronę internetową funduszu.

Masz pytania? Napisz do nas

Zwykle odpowiadamy jeszcze tego samego dnia

Zgoda

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polski Fundusz Rozwoju S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Kruczej 50, 00-025 Warszawa, moich danych osobowych zawartych w formularzu wyłącznie w celu nawiązaniu kontaktu i udzieleniu odpowiedzi na zadane pytania.

  

Obowiązek informacyjny

Rozwiń

  


Aplikuj