Serwis internetowy www.startup.pfr.pl stosuje pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z Polityką Prywatności.

Cogito Capital Partners

Cogito Capital Partners

Termin naboru:

nabór ciągły

Dla kogo:

start-upy na etapie wczesnego rozwoju oraz ekspansji

Branża:

FinTech, mobile, IoT, SaaS, MedTech, AI, robotyka

Kwota wsparcia:

10 – 40 mln zł

Wkład własny:

nie

Rodzaj finansowania:

inwestycja

Co musisz wiedzieć?

  • Docelowa wielkość funduszu wynosi 500 mln zł, a wielkość pojedynczej inwestycji to nawet 40 mln zł
  • Zakres geograficzny działalności spółek, w które inwestuje fundusz, obejmuje region Europy Środkowej (miedzy innymi Polskę, Czechy, Słowację, Rumunię, Węgry, Łotwę, Litwę, Estonię) oraz region DACH (Niemcy, Szwajcaria i Austria)

Co zyskasz?

Rozwiń

Jakie wymagania musisz spełnić?

Rozwiń

Jakie są etapy działania?

Aby rozpocząć współpracę z funduszem, skontaktuj się z jego przedstawicielami pod adresem e-mail: info@cogitocap.com. Do wiadomości koniecznie dołącz prezentację Twojego projektu.

Co dalej?

Po zapoznaniu się z przesłanym przez Ciebie materiałem fundusz podejmie decyzję o ewentualnym spotkaniu lub poprosi Cię o uzupełnienie informacji. Jeżeli Twój projekt nie będzie się mieścił w ramach strategii inwestycyjnej funduszu, również otrzymasz stosowną wiadomość – przedstawiciele Cogito Capital Partners odpowiadają na wszystkie przesłane propozycje w ciągu kilku dni.

Podmioty odpowiedzialne

Wyślij e-mail do funduszu Cogito Capital

Masz pytania? Napisz do nas

Zwykle odpowiadamy jeszcze tego samego dnia

Zgoda

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polski Fundusz Rozwoju S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Kruczej 50, 00-025 Warszawa, moich danych osobowych zawartych w formularzu wyłącznie w celu nawiązaniu kontaktu i udzieleniu odpowiedzi na zadane pytania.

  

Obowiązek informacyjny

Rozwiń

  


Aplikuj