Serwis internetowy www.startup.pfr.pl stosuje pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z Polityką Prywatności.

Jak budujemy start-upy? Przewodnik Szkoły Pionierów PFR

Trwa nabór do 5. edycji Szkoły Pionierów PFR. Dotychczasowe odsłony programu to 200 jego absolwentów, projekty, które do dziś zgromadziły łącznie przeszło 135 mln zł finansowania oraz biznesowy know-how, który w syntetyczny sposób opisaliśmy w przewodniku Szkoły Pionierów PFR o tytule „Jak budujemy start-upy?”. Sprawdź, dlaczego to ‘must have’ każdego początkującego i bardziej zaawansowanego start-upera.  

Przewodnik tłumaczy, jak efektywnie stawiać pierwsze kroki na start-upowej scenie i na jakie obszary – w tym budowanie zespołu, marketing czy walidację pomysłu, należy zwracać szczególną uwagę na drodze do sukcesu. Przygotowany został przez organizatorów Szkoły Pionierów PFR we współpracy z partnerem programu – Allegro oraz jego absolwentami, których obecnie jest już 200!

W publikacji pojawiają się także głosy ważnych postaci świata nauki i biznesu, takich jak prof. Olafa Żylicza z Politechniki Warszawskiej, dr. Włodzimierza Świątka z SWPS, Marcina Tchórzewskiego – CEO i twórcy Coders Lab czy Agnieszki Lewandowskiej, edukatorki i trenerki przedsiębiorczości oraz innowacji, mentorki start-upów.

Dzięki temu wiedza, którą zyskacie po lekturze podręcznika to nie teoretyzowanie, a czysta praktyka, poparta doświadczeniem osób działających w wielu obszarach biznesu!   

Z pierwszej części przewodnika - „Venture building w Polsce”, dowiecie się m.in. czym jest to zjawisko i jak wygląda w naszym kraju i za granicą. Druga część to wiedza, przekazywana uczestnikom programu, a teraz dostępna w formie e-booka, czyli w pigułce! Dzięki niej, możecie sami zbudować swoją Szkołę Pionierów PFR!

Z e-booka dowiesz się również jak wyglądają kulisy Szkoły Pionierów PFR – m.in. tego, jakich kompetencji oczekują od uczestników twórcy programu, na czym polegają cykliczne spotkania Klubu Pionierów oraz w jaki sposób udział w wydarzeniu może przełożyć się na doskonałą promocję Waszego projektu – także dzięki naszej stronie!

Zapraszamy także do odwiedzenia strony programu i zapoznania się ze szczegółami 5. edycji. 

Zobacz również