Serwis internetowy www.startup.pfr.pl stosuje pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z Polityką Prywatności.

Jak dodać swoją firmę do Dealroom i Ekosystemu Innowacji? Zobacz!

Dodanie swojej firmy do Ekosystemu Innowacji na startup.pfr.pl może być na początku pracy z systemem nieco nieintuicyjne. Jak to zrobić? I co w sytuacji, gdy Twoja firma jest już w systemie Dealroom?

Założenie profilu firmy w Ekosystemie Innowacji na startup.pfr.pl (i w Dealroom, na którego silniku Ekosystem działa) jest proste, jednak ta opcja jest odrobinę ukryta i dla nowego użytkownika znalezienie jej może nastręczać trochę trudności. Jak założyć profil firmy w Dealroom? 

Zacznij od założenia darmowego konta użytkownika 

Nasz Ekosystem Innowacji można przeglądać bez zakładania konta i logowania się. Jednak, aby założyć profil firmy musisz mieć konto i być zalogowany. Po zalogowaniu się musisz… wyszukać firmę. System podpowie Ci podobnie nazwane firmy – jeśli jej nie odnajdziesz – po prawej stronie ekranu pojawia się przycisk „Add Company” – tam dodasz dane odnośnie swojego start-upu! 

Moja firma już tu jest! 

Dealroom czerpie informacje o firmach z wielu źródeł – większość start-upów w systemie nie została dodana przez użytkowników, a dane o nich pochodzą z ogólnodostępnych źródeł, od twórców baz Ekosystemów (takich jak PFR) i samych pracowników Dealroom. Może się zdarzyć, że profil Twojej organizacji jest już dostępny w Ekosystemie, jednak zawiera przestarzałe informacje lub błędy. Jak je poprawić? 

W tym wypadku także musisz założyć konto w systemie i zalogować się. Następnie znaleźć już istniejące konto firmy i po prawej stronie ekranu „Edit”. W tym momencie Dealroom pozwoli Ci połączyć swój profil z istniejącą firmą. Jeśli klikniesz w wyskakującym okienku „Add Yourself and make Edits”.  Uwaga, Dealroom pozwoli Ci dodać swój profil do firmy jedynie w wypadku, kiedy masz maila w firmowej domenie! W innym wypadku musisz skontaktować się mailowo z pracownikami firmy. 

Dodanie firmy i wprowadzenie zmian do Ekosystemu Innowacji jest proste. Możesz go więc dodać już teraz. Dlaczego warto? Jeśli się zastanawiasz, przeczytaj nasz tekst o agregatorach start-upów i inwestycji

Zobacz również