Serwis internetowy www.startup.pfr.pl stosuje pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z Polityką Prywatności.

Zyskaj finansowanie z Funduszy Norweskich – ruszył nabór

Dowiedz się więcej o programie Rozwój przedsiębiorczości i innowacje finansowanym ze środków Norweskiego Mechanizmu Finansowego, którego operatorem jest PARP. Sprawdź szczegóły i zyskaj nawet 8 mln zł na rozwój Twojego biznesu.

Inicjatywa ma na celu wspieranie mikro-, małych i średnich przedsiębiorstw w zakresie wdrażania innowacyjnych technologii, procesów, usług i produktów oraz wzmocnienie współpracy pomiędzy firmami z Polski i Norwegii.

O wsparcie finansowe można ubiegać się w jednym z trzech obszarów: technologie przyjazne środowisku, innowacje w obszarze wód morskich i śródlądowych oraz technologie poprawiające jakość życia.

Ponadto w ramach programu zostaną przyznane granty dla przedsiębiorczych kobiet. Mogą starać się o nie firmy zarządzane bądź reprezentowane przez kobiety, których działania kwalifikują się do jednego z powyższych obszarów.

Dodatkowo, w ramach programu możesz skorzystać ze Wsparcia na utworzenie partnerstwa, dzięki któremu uzyskasz nawet 1200 euro na pokrycie kosztów podróży zagranicznej.

Dowiedz się więcej, zgłoś swoją firmę i wejdź na norweski rynek – wnioski możesz wysyłać do 31 marca 2020 r.

Inne aktualności

Ruszyła trzecia edycja Szkoły Pionierów PFR

Ludzie przy pracy

Milionowe dotacje z PARP trafiły w ręce start-upów