Serwis internetowy www.startup.pfr.pl stosuje pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z Polityką Prywatności.

Zobacz najnowszą wersję mapy HR Tech od Pracuj Ventures

To już czwarta edycja mapy HR Tech opublikowanej przez Pracuj Ventures. Zobacz, co nowego się na niej znalazło!

W zeszłym tygodniu Pracuj Ventures, fundusz CVC należący do grupy Pracuj opublikował czwartą już odsłonę swojej mapy polskiego HR Tech. Zawiera ona 137 spółek, z czego aż 24 pojawiły się na mapie po raz pierwszy. Z kolei zniknęło z niej 17 start-upów. Czwarta edycja mapy została stworzona niecałe 7 miesięcy od poprzedniej – co wskazuje też na bardzo dynamiczny rozwój rynku.

- Obszar HRTech, na którym Pracuj Ventures skupia swoje działania, dynamicznie się rozwija. Powstaje coraz więcej narzędzi i rozwiązań, które wspierają HR w organizacjach, z jednej strony odciążając ludzi, z drugiej – optymalizując procesy. Pandemia koronawirusa dodatkowo zwiększyła tempo digitalizacji w organizacjach. Polski ekosystem start-upowy jest wyjątkowo aktywny i dynamicznie rośnie - informuje Magdalena Trąba, Investment Managerka w Pracuj Ventures.

Mapa, jak podkreślają jej twórcy, jest subiektywna. Nie zawiera przede wszystkim dojrzałych już podmiotów na późnym etapie rozwoju, istniejących na rynku kilkanaście lat. Od poprzedniej edycji nie zmieniły się za to kategorie, na które podzielone są start-upy. Są to:

• Recruitment,

• Learning & development,

• Performance management,

• Engagement, feedback & recognition,

• Wellbeing, rewards & benefits,

• HR automation,

• Human Capital Management System (HCMs), Payroll, Time & Communication.

Zapraszamy także do zapoznania się z naszą mapą HR Tech, która wskazuje najciekawsze z naszej perspektywy start-upy na rynku.

Inne aktualności

Program IDA. Spotkanie biznes - VC - Siły Zbrojne pt. „Technologie dual-use na rzecz polskiej gospodarki i bezpieczeństwa”

IDA MasterClass. Od innowatorów technologicznych po sektor obronny