Serwis internetowy www.startup.pfr.pl stosuje pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z Polityką Prywatności.

Zarządzaj zespołem z e-bookiem PFR!

Masz zespół kompetentnych ludzi, z którymi pracujesz na sukces Twojej firmy? Miewasz trudności w organizowaniu pracy zespołu czy wyznaczaniu celów? Odpowiedzi na te inne pytania oraz wskazówki jak zarządzać zespołem znajdziesz w najnowszym e- booku Narzędzia, które usprawnią zarządzanie zespołem w Twojej firmie. 

W najnowszym e-booku dowiesz się: 

  • jak poprawnie wyznaczać cele indywidualne i zespołowe, 
  • w jaki sposób motywować i mobilizować zespół, aby osiągać sukcesy, 
  • jakie są fazy budowania zespołu 
  • jak z zespołu stworzyć dream team 
  • oraz zyskasz dostęp do listy 20 narzędzi, które pomogą Ci dowiedzieć się więcej o Twoich pracownikach,zaangażować ich mocniej w wykonywaną pracę, usprawnią komunikację wewnętrzną oraz pozwolą na skuteczne docenianie zespołu. 

Dodatkowo, w publikacji znajdziesz porady ekspertów takich jak dr. Włodzimierz Świątek, psycholog biznesu, trener i coach, wykładowca i ekspert na kierunku Zarządzanie i Przywództwona Uniwersytecie SWPS oraz w Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej, który podapowiada jak team building poprawia efektywność zespołu, bazując na konkretnych przykładach.  

Pobierz e-book, czytaj i śmiało wdrażaj je w życie, aby skutecznie kierować zespołem.  

Inne aktualności

Ruszyła rekrutacja do 7 edycji Szkoły Pionierów PFR!

Endeavor State of Polish Tech – jak powstawał raport i jak wygląda? [Rozmowa[