Serwis internetowy www.startup.pfr.pl stosuje pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z Polityką Prywatności.

Start-up skazany na sukces. Jakie narzędzia pomogą Ci zwiększyć sprzedaż?

Zarządzaj sprzedażą w Twojej firmie – pobierz bezpłatny e-book

Jesteś przedsiębiorcą i posiadasz świetny produkt, który jest gotowy na przejście do fazy sprzedaży? Jeśli tak, to ten e-book jest właśnie dla Ciebie. Znajdziesz w nim praktyczne wskazówki oraz porady jak ruszyć ze sprzedażą przy wsparciu rozwiązań oferowanych przez polskie start-upy!

E-book "Start-up skazany na sukces. Jakie narzędzia pomogą Ci zwiększyć sprzedaż?" to praktyczny poradnik, dzięki któremu dowiesz się jak krok po kroku poprawnie przeprowadzić proces sprzedaży w Twojej firmie.  

Znajdziesz w nim komentarze i porady od takich ekspertów jak Michał Skurowski, CEO LIVESPACE czy Marcin Zaborowski współzałożyciel i CEO Sellizer.  

Proces sprzedaży w każdej firmie składa się z kilku etapów – zarówno pod kątem organizacji sprzedaży, jak i narzędzi wspierających proces pozyskiwania i zarządzania bazą klientów. Na każdym z tych etapów potrzebujesz innych narzędzi, które pomogą Ci planować, rozwijać, kontrolować i realizować sprzedaż. W publikacji przedstawiamy Ci ich aż kilkanaście! Poznasz ich możliwości, a następnie zdecydujesz, które z nich są dla Twojej firmy najodpowiedniejsze. 

Z e-booka dowiesz się: 

  • jak uporządkować proces sprzedaży; 
  • z jakich narzędzi on-line skorzystać; 
  • jak zautomatyzować poszczególne procesy; 
  • jak wygląda mapa narzędzi wspierających sprzedaż w firmie 
  • oraz zyskasz dostęp do bazy rozwiązań oferowanych przez polskie start-upy. 

Zainspiruj się i stwórz dział sprzedaży, który będzie napędzał rozwój Twojej firmy! 

Dodatkowo, pobierając e-book otrzymasz zniżkę na zakup, oprogramowania Sellizer!

Inne aktualności

Doświadczenia zakupowe ważniejsze niż cena. Czy technologia będzie skuteczną odpowiedzią na potrzeby konsumentów?

Ruszyła rekrutacja do 7 edycji Szkoły Pionierów PFR!