Serwis internetowy www.startup.pfr.pl stosuje pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z Polityką Prywatności.

WeInnovators

Zapoznaj się z harmonogramem spotkań Weinnovators i dołącz do klubu innowatorów

Jeśli jesteś przedsiębiorcą, inżynierem lub studentem z pewnością zainteresują Cię webinary WeInnovators, organizowane przez Agencję Rozwoju Przemysłu w ramach misji promocji i rozwoju innowacji. Podczas kolejnych spotkań zagraniczni goście, którzy zaangażowani byli w jedne z najbardziej innowacyjnych projektów i pracowali w największych światowych koncernach, podzielą się z Tobą swoimi doświadczeniami zawodowymi i wizją przyszłości.

Weź udział w  spotkaniach on-line z zagranicznymi ekspertami. Podczas webinarów WeInnovators poznasz gości z całego świata, którzy opowiedzą o swoich doświadczeniach pracy nad innowacyjnymi projektami, a także podzielą się swoimi opiniami na temat przyszłości technologicznej. 

Przed Tobą jeszcze kilka spotkań, na które już dziś możesz się zapisać:

20.06.2020 (sobota) godz. 21:30
WeInnovators.Club | Vivek Wadhwa

Vivek Wadhwa – profesor w Carnegie Mellon University, Harvard Law School, Duke University oraz Stanford University. Autor bestsellerowych książek poświęconych innowacjom i przełomowym technologiom. W 2016 r. magazyn TIME umieścił go na liście 40 najbardziej wpływowych ludzi w świecie technologii.

24.06.2020 (środa) godz. 20:00
WeInnovators.Club | Itay Talgam

Itay Talgam – dyrygent, który współpracował z większością najlepszych orkiestr na świecie, a jednocześnie znany konsultant biznesowy i mówca inspiracyjny.

27.06.2020 (sobota) godz. 21:30
WeInnovators.Club | Solomon Darwin

Solomon Darwin – dyrektor Garwood Center for Corporate Innovation na University of California, Berkeley, Haas School of Business, ekspert w obszarze otwartych innowacji i otwartych modeli biznesowych.

Zapisz się na webinary poprzez dedykowaną stronę internetową.

Inne aktualności

AI & MEDTECH CEE 2024: Innowacyjne Forum dla Liderów Medycyny i Technologii

Międzynarodowe targi BEYOND w Grecji – Zgłoś swój startup!