Serwis internetowy www.startup.pfr.pl stosuje pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z Polityką Prywatności.

Weź udział w programie akceleracyjnym Invest Horizon

Do 20 maja br. możesz zgłosić swój udział w programie akceleracyjnym Invest Horizon. Sprawdź szczegóły i zyskaj wsparcie od europejskich graczy w pozyskaniu finansowania w ramach rundy inwestycyjnej serii A.  

Invest Horizon to program akceleracyjny, finansowany ze środków Komisji Europejskiej w porozumieniu z programem EUREKA i realizowany w międzynarodowym konsorcjum, w skład którego wchodzą wiodące w Europie instytucje finansowe zajmujące się pozyskiwaniem finansowania dla start-upów. Jednym z partnerów projektu jest bank inwestycyjny BPI France. 

Celem programu jest wsparcie zaawansowanych technologicznie start-upów w pozyskaniu finansowania na etapie rundy inwestycyjnej Serii A, która umożliwi dalszy dynamiczny rozwój projektów.  

Mimo pandemii koronawirusa, czwarta edycja inicjatywy odbędzie się, jednak w formie dostosowanej do panujących warunków.  W ramach programu, weźmiesz udział w 6 miesięcznej akceleracji, która obejmuje m.in.:  

  • open services (webinaria, szkolenia online); 

  • coaching i mentoring prowadzony w ramach grup tematycznych, tzw. Online Trust Groups; 

  • szyte na miarę spotkania z inwestorami; 

  • spotkania typu Bootcamp, których celem będzie m.in. wypracowanie poprzez coaching kluczowych problemów i wyzwań związanych ze skalowaniem produktu/usługi; 

  • szkolenie dot. pitchingu; 

  • udział w sesjach pitchingowych (online i stacjonarnie) przed zaproszonymi inwestorami (venture capital: korporacje, anioły biznesu, etc.) 

Aby wziąć udział w akceleracji, do 20 maja br. wypełnij krótki formularz zgłoszeniowy.  

W przypadku dodatkowych pytań, skontaktuj się z Moniką Fiszer pod adresem e-mail: monika_fiszer@parp.gov.pl

Inne aktualności

Do 200 tys zł dla start-upu w kolejnej rundzie Industry Lab II

Headvice: jak się rozwija uczestnik Szkoły Pionierów?