Serwis internetowy www.startup.pfr.pl stosuje pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z Polityką Prywatności.

Baner konkursu

Weź udział w konkursie Orzeł Innowacji Startup 2019

Zgłoś swój start-up do udziału w prestiżowym konkursie Orzeł Innowacji Startup dziennika „Rzeczpospolita” i zdobądź wyróżnienie dla swojego projektu w jednej z ośmiu kategorii tematycznych. Do inicjatywy możesz aplikować do 31 października.

Orzeł Innowacji Startup to prestiżowy konkurs dla najlepszych polskich start-upów, które pojawiły się na rynku w okresie od 1 stycznia do 31 grudnia 2018 r. W tym roku nagrodzone zostaną innowacyjne firmy, które posiadają już wymierny dorobek biznesowy oraz takie, które są jeszcze na etapie intensywnych prac projektowych. Spośród zgłoszeń kapituła powołana przez redakcję „Rzeczpospolitej” wybierze także laureata Nagrody Specjalnej: Najlepszy Startup 2019

Kategorie konkursu, w ramach których możesz zgłosić swoją firmę, to: 

Najlepsze rozwiązanie technologiczne 

Jeśli posiadasz opracowane i wdrożone do produkcji innowacyjne rozwiązanie technologiczne, a także możesz pochwalić się przychodami z tytułu sprzedaży swojego produktu – zgłoś swój projekt do inicjatywy. 

Najlepsze rozwiązanie technologiczne – projekt 

Ta kategoria obejmuje start-upy, które są na zaawansowanym etapie rozwoju projektu lub prototypu i uzyskały dofinansowanie na opracowanie rozwiązania lub nawiązały współpracę z ośrodkami naukowymi. 

Najlepsze rozwiązanie nietechnologiczne 

Przedsiębiorstwa, które wdrażają w nowatorski sposób tradycyjne usługi lub sprzedają produkty dzięki innowacyjnym platformom, mogą wyróżnić się w tej kategorii. 

Najlepsze rozwiązanie nietechnologiczne – projekt 

Jeśli rozwijasz platformę sprzedażową lub pracujesz nad innym rozwiązaniem, które nie koncentruje się całkowicie na innowacjach technologicznych, weź udział w konkursie. Aby się zakwalifikować, musisz wykazać stopień zaawansowania Twojego projektu. Przewagą będzie posiadany prototyp, dotacja lub współpraca z ośrodkami naukowymi. 

Start-up z potencjałem Polska – świat 

Jeśli zdobywasz już pierwszych klientów za granicą i Twoim rozwiązaniem interesują się partnerzy na międzynarodowych rynkach – wykaż swój potencjał i zgłoś się w ramach tej kategorii. 

Start-up z potencjałem Polska – świat – projekt 

Dopiero zaczynasz skalowanie na światowe rynki? Udało Ci się już pozyskać pierwsze zagraniczne dofinansowanie lub podjąłeś/-aś współpracę z międzynarodowymi ośrodkami naukowymi lub uczelniami? Zgłoś się do inicjatywy. 

Rozwiązanie dla dobra wspólnego 

Jest to kategoria dla firm, które zbudowały już rozwiązanie, które pomaga w rozwoju społecznym, wspiera osoby wykluczone, a także ma wpływ na ochronę środowiska lub na zrównoważony rozwój. 

Rozwiązanie dla dobra wspólnego – projekt 

Jeśli wspierasz zrównoważony rozwój, pracujesz nad projektem proekologicznym lub innowacyjnym rozwiązaniem dedykowanym dla osób wykluczonych – wyróżnij się w konkursie Orzeł Innowacji.

 

Więcej informacji znajdziesz na dedykowanej stronie konkursu. Wyślij swoje zgłoszenie za pośrednictwem prostego formularza do 31 października br. i zaprezentuj swój start-up licznej publiczności.

Inne aktualności

Program EIC Accelerator

Program EIC Accelerator: skuteczne aplikowanie, finansowanie, ocena.

Kod

Weź udział w wydarzeniach dla branży IT w ramach Tygodnia Programisty